Dove Men + Care - nowe doświadczenie świeżości dla mężczyzn

Współcześni mężczyźni są coraz bardziej wymagający wobec siebie i pragną idealnie spełniać się w każdej dziedzinie.

Chcą być i dobrymi ojcami rodzin, i dobrymi pracownikami, a przy tym osobami wciąż się rozwijającymi i czerpiącymi z życia, to co najlepsze. Dlatego poszukują produktów spełniających ich szczególne potrzeby i wymagania. Ubrania zgodne z najnowszymi trendami i nowinki techniczne są naturalnie wpisane w obraz męskiego świata XXI wieku.

Do tego dochodzi jeszcze sport, najlepiej ksztahujący męską sylwetkę oraz specjalna dieta dodająca sił witalnych i wszechstronnie dbająca o męskie zdrowie. Co więcej, mężczyźni coraz baczniejszą uwagę zwracają na pielęgnację skóry i włosów.

Codzienne rytuały pielęgnacyjne nie są już dla nich tylko i wyłącznie higieniczną koniecznością, ale dowodem na to, że wiedzą, jak o siebie odpowiednio zadbać. A jakie są kosmetyczne upodobania współczesnych mężczyzn? Tu królują prostota i skuteczność. Panowie pragną rozwiązań, dzięki którym poczują się świeżo, przyjemnie i będą zadbani od stóp do głów, a taki efekt osiągną błyskawicznie. Kosmetyki współczesnego mężczyzny mają zapewniał mu maksimum komfortu, być przy tym przyje one w użyciu i zostawiać na skórze oraz włosach orzeźwiające nuty zapachowe.

Wszystkie te wymagania spełnia seria męskich kosmetyków Dove Men+Care Elements Minerals & Sage. Serię wyróżnia kompozycja wyjątkowych składników - mięty, szałwii oraz eukaliptusa, dzięki którym uczucie świeżości utrzymuje się jeszcze długo po porannym prysznicu. W serii znalazły się dwa produkty - żel oraz antyperspirant. Zapewniają pielęgnację twarzy, ciała, włosów i skóry pod pachami.

Żel pod prysznic Dove Men+Care Elements - Minerals & Sage Żele Dove Men+Care Elements - Minerals&Sage zostały stworzone do mycia i pielęgnacji skóry ciała i twarzy. Zawierają wyjątkowo delikatne składniki myjące i odświeżające oraz technologię MICROMOISTURE'" o potwierdzonej klinicznie skuteczności w walce z nadmierną suchością skóry.

Technologia MICROMOISTURE'" jest oparta na zawieszonych w żelu kropelkach substancji nawilżających, które aktywują się podczas mycia, nawilżając najgłębsze warstwy naskórka.

Nowy wariant żelu Dove Men+Care Elements Minerals&Sage powstał z połączenia ekstraktów z szałwii, mięty oraz eukaliptusa. Ta roślinna kompozycja zostawia na skórze niezwykłe uczucie świeżości, a przy tym ma wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne. Co więcej, efekt przyjemnego odświeżenia jest odczuwalny jeszcze długo po użyciu żelu. Każdy z ekstraktów wykazuje korzystny wpływ na skórę. Olejek eukaliptusowy znany jest ze swoich antybakteryjnych i przeciwzapalnych właściwości, tak wskazanych w pielęgnacji ciała. Ekstrakt mięty to natomiast skarbnika witaminy A, wapnia, potasu, a także związków fenolowych, które działają na skórę odżywczo oraz opóźniają procesy starzenia się. Z kolei szałwia znana jest z działania odmładzającego oraz wspomagającego regenerację komórek skóry. Takie połączenie pielęgnacyjnych korzyści sprawia, że nowy żel Dove Men+Care jest idealnym kosmetykiem, nawet dla najbardziej wymagającej męskiej skóry. Pojemność i cena rekomendowana : 250mI - 9,99 zł, 400mI - 15,79 zł

Antyperspirant Dove Men + Care Elements -Minerals &Sage - bezwzględny dla potu - łagodny dla skóry Antyperspiranty Dove Men + Care Elements Minerals&Sage gwarantują 48h ochrony przed potem i przykrym zapachem, jednocześnie pielęgnując skórę pod pachami. Wszystko za sprawą innowacyjnej formuły, która łączy w sobie składniki antyperspiracyjne z zaawansowaną technologią chroniącą skórę przed podrażnieniami. Kosmetyk nie zawiera alkoholu, a sekret jego skuteczności tkwi w formule - w aż antyperspirant składa się z substancji, które nawilżają skórę.

Nowy wariant antyperspirantu Dove Men+Care Elements - Minerals&Sage zachwyci mężczyzn nie tylko swoja skutecznością w walce z potem, pielęgnacją skóry, ale także wyjątkowym zapachem. Kompozycja zapachowa antyperspirantu powstała na bazie naturalnych wyciągów z mięty, szałwii oraz eukaliptusa. Kompozycję wzbogacono nutami zapachowymi bursztynu, piżma oraz drzewa cedrowego. Zapach został stworzony przez światowej sławy kreatorkę zapachów Ann Gottlieb, pracującą dla najlepszych domów zapachowych. Pojemność i cena rekomendowana: spray 150mI - 15,69 zł, 250mI - 24,09 zł, sztyf 50mI - 15,69 zł, kulka 50 ml - 15,49 zł