Ekskluzywną kolekcję Victoria's Secret i Balmain kupimy już w grudniu w warszawskim sklepie

Na taki duet czekaliśmy długo. Victoria's Secret i Balmain łączą siły i wypuszczają wyjątkową kolekcję. Wiemy już, co chcemy dostać od Mikołaja.

Marka Victoria’s Secret ogłosiła limitowaną kolekcję VSxBALMAIN. Olivier Rousteing, Dyrektor Kreatywny paryskiego domu mody, zaprojektował linię, która odzwierciedla nowoczesne i seksowne sylwetki z których słynie Victoria’s Secret, jednocześnie nadając im niepowtarzalny styl znany z projektów Balmain. Za bazę do stworzenia kolekcji posłużyło dziedzictwo francuskiego domu mody oraz sposób w jaki kobiety chcą się współcześnie ubierać.

Ta ekskluzywna kolekcja to pierwszy projekt amerykańskiej marki bieliźnianej we współpracy z luksusowym domem mody. Rousteing zaprojektował również sylwetki na tegoroczny VICTORIA’S SECRET FASHION SHOW, który zobaczymy już w listopadzie. Kapsułowa kolekcja VSxBALMAIN obejmie projekty z wybiegu i będzie dostępna w wybranych sklepach Victoria’s Secret od połowy grudnia.

Pokaz Victoria’s Secret 2017 zostanie sfilmowany w Szanghaju, w Chinach i odtworzony we wtorek, 28 listopada o godzinie 10:00 czasu wschodnioamerykańskiego na kanale CBS Television Network.