FILORGA MEDI-COSMETIQUE: SCRUB & MASK - tlen na wyciągnięcie... maski

MEDI-COSMETIQUE to pielęgnacja domowa inspirowana niechirurgicznymi zabiegami medycyny estetycznej, która od czerwca 2017 roku jest dostępna w wybranych perfumeriach Sephora.

Formuły dermokosmetyków MEDI-COSMETIQUE? zostały stworzone przy użyciu najnowocześniejszych technologii i zawierają uznane w terapiach przeciwstarzeniowych innowacyjne składniki aktywne, wykorzystywane w preparatach stosowanych do zabiegów medycyny estetycznej: kwas hialuronowy zawarty w wypełniaczach zmarszczek i produktach do mezoterapii oraz kompleks rewitalizujący NCTF? stosowany w mezoterapii iniekcyjnej. Substancje aktywne zostały zamknięte w chronosferach, dzięki czemu są w stanie wniknąć jeszcze głębiej i co pozwala na ich stopniowe uwalnianie. Tak przygotowane formuły linii MEDI-COSMETIQUE? zapewniają skuteczne i długoterminowe rezultaty w walce ze starzeniem się skóry.

SCRUB & MASK MASKA ZŁUSZCZAJĄCA I DOTLENIAJĄCA

POJEMNOŚĆ: 55 ml

PERFUMERIE SEPHORA I NA WWW.SEPHORA.PL

Maska SCRUB & MASK to przeciwstarzeniowa pielęgnacja o podwójnym działaniu - peelingu i maski. Złuszcza i odnawia naskórek dając efekt "nowej" skóry:

1) peeling gruboziarnisty dla efektu "nowej skóry":

mikrocząsteczki perlitu łagodnie usuwają martwe komórki naskórka, a zawarte w peelingu enzymy wzmacniają efekt złuszczenia, dając pełny efekt "nowej skóry".

2) maska przeciwstarzeniowa o działaniu dotleniającym:

po zakończeniu działania peelingu uaktywnia się maska, której tekstura przekształca się w aktywną piankę: kompleks NCTF? wzmacnia regenerację komórkową, a powstałe na powierzchni skóry pęcherzyki tlenu dotleniają skórę.

Maska SCRUB & MASK pozwala na osiągnięcie natychmiastowego efektu świeżej, młodziej wyglądającej skóry: pory zostają zmniejszone, skóra jest odnowiona i wygładzona, a dzięki dotlenieniu odzyskuje swój naturalny blask.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Grubą warstwę SCRUB & MASK należy rozprowadzić na oczyszczoną, suchą skórę, omijając okolice oczu.

2. Przez minutę delikatnie wmasowywać produkt w skórę okrężnymi ruchami.

3. Kosmetyk należy pozostawić na skórze: zaczną się tworzyć bąbelki, co oznacza, że tlen z pianki wnika w skórę.

4. Kiedy bąbelki znikną (po około 10 minutach) produkt należy zmyć letnią wodą.

Maska SCRUB & MASK może być stosowana do każdego typu skóry, 1 - 3 razy w tygodniu.