Uriage HYSÉAC krem koloryzujący

CENTRUM TERMALNE URIAGE to słynne uzdrowisko we Francji, którego historia powstania sięga 1780 roku.

Do tego położonego w samym sercu Alp Francuskich miejsca, zaledwie kwadrans drogi od Grenoble, corocznie przybywa 4,5 tysiąca pacjentów. Podczas kuracji dermatologicznych, laryngologicznych oraz reumatologicznych wykorzystywana jest bogata w minerały i oligoelementy Woda termalna Uriage, której źródło znajduje się u stóp masywu górskiego Belladonne. Historia unikalnych właściwości Wody termalnej Uriage rozpoczęła się kilkaset lat temu i trwa do dzisiaj. HYSÉAC to linia dermokosmetyków stworzona z myślą o potrzebach i wymaganiach skóry tłustej, mieszanej i ze skłonnością do trądziku. To produkty przeznaczone do codziennej, specjalistycznej pielęgnacji oraz oczyszczania skóry. Gamę wyróżniają formuły o lekkiej konsystencji i zawierające opatentowane składniki aktywne stworzone, aby redukować wszystkie przyczyny powstawania trądziku: nadmierne wydzielanie sebum - jego głównymi przyczynami są zmiany hormonalne i predyspozycje genetyczne i objawia się tłustą, świecącą skórą oraz powiększonymi gruczołami łojowymi. Może dotyczyć zarówno młodych, jak i starszych osób, hiperkeratynizacja - jest jedną z głównych przyczyn powstawania zaskórników. Na skórze występuje w postaci czarnych lub białych "kropek", w szczególności w okolicach nosa i brody. proliferacja bakterii P.acnes - prowadzi do powstania, często ciężkiego do zwalczenia, trądziku zapalnego, którego powodem są namnażające się w gruczole łojowym bakterie P.acnes.

HYSÉAC 3-REGUL KREM KOLORYZUJĄCY SPF30 PIELĘGNACJA, MAKIJAŻ I OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA SKÓRY Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI CENA: 56 ZŁ, POJEMNOŚĆ: 40 ML NOWOŚĆ: SIERPIEŃ 2017 URIAGE HYSÉAC 3-REGUL KREM KOLORYZUJĄCY SPF30 to krem o lekkiej konsystencji, który:

. skutecznie działa na wszystkie przyczyny trądziku; . dzięki uniwersalnemu odcieniowi, który doskonale dopasowuje się do skóry, wyrównuje jej koloryt oraz maskuje niedoskonałości i zaczerwienienia powstałe wskutek wcześniejszych zmian trądzikowych. WIĘCEJ INFORMACJI: AGENCJA PR PLATINIUM CAST NATALIA WARANKA NATALIA.WARANKA@PLATINIUMCAST.PL, 694 708 030 . chroni przed promieniowaniem UVA/UVB (SPF30) oraz zmniejsza ryzyko pojawienia się zmian posłonecznych oraz ogranicza nasilenie trądziku po lecie. . nadaje matowe wykończenie i pozostawia skórę gładką, rozświetloną i nawilżoną. URIAGE HYSÉAC 3-REGUL KREM KOLORYZUJĄCY SPF30 swoje właściwości przeciwtrądzikowe zawdzięcza trzem opatentowanym substancjom aktywnym, których skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych: . MP3 REGUL COMPLEX (połączenie polisacharydów i Wody Termalnej Uriage) - redukuje namnażanie bakterii P.acnes i przywraca równowagę mikrobiomu skóry oraz odpowiedni poziom jej nawilżenia; . TLR2-REGUL COMPLEX - stymuluje peptydy przeciwdrobnoustrojowe; redukuje stan zapalny, zwalcza pryszcze i zaskórniki; . WYCIĄG Z LUKRECJI - naturalny regulator wydzielania sebum.

Dodatkowo POŁĄCZENIE KWASÓW AHA I BHA złuszcza naskórek, a PORE REFINYL matuje skórę.

URIAGE HYSÉAC 3-REGUL KREM KOLORYZUJĄCY SPF30 to produkt hipoalergiczny z formułą oilfree, która nie powoduje powstawania zaskórników. Dzięki konsystencji nowej generacji, jest łatwy w aplikacji, pozostawia na skórze pudrowe, lekkie wykończenie.