60 sekund dla pięknej skóry z NEUTROGENA Visibly Clear Pore & Shine In shower mask - maską pod prysznic

Od produktów pielęgnacyjnych wymagamy coraz więcej. Chcemy, by nie tylko widocznie poprawiały wygląd skóry, ale też działały szybko i były wygodne w użyciu. W odpowiedzi na potrzeby współczesnych kobiet, linia NEUTROGENA Visibly Clear Pore&Shine została poszerzona o nowy produkt - matującą i wyrównującą koloryt maskę pod prysznic. Działa ona pod wpływem pary pod prysznicem w zaledwie 60 sekund! Po jej użyciu kóra pozostaje oczyszczona i matowa.

Żyjemy w ciągłym biegu i na najwyższych obrotach. Czas wolny zamiast na kanapie, wolimy spędzać aktywnie - uprawiając sport czy spotykając się z przyjaciółmi. Nasza doba jest niemal co do godziny zaplanowana. Dlatego szukamy rozwiązań, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Tak jest też z pielęgnacją. Oczekujemy, że kosmetyki będą miały innowacyjne, potwierdzone badaniami formuły, które będą nie tylko poprawiać wygląd skóry, ale też działać szybko i pozwolą skrócić czas poświęcany na zabiegi pielęgnacyjne. Marka NEUTROGENA? wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet, rozszerzyła linię NEUTROGENA? Visibly Clear? Pore&Shine o nowy produkt - matującą i wyrównującą koloryt maskę pod prysznic.

Rozszerzone pory mogą być skutkiem nadmiernej aktywności gruczołów łojowych i wzrostu produkcji sebum, co w efekcie powoduje świecenie się skóry. NEUTROGENA? Visibly Clear? Pore&Shine maska pod prysznic z formułą o podwójnym działaniu nie tylko zwęża pory, ale również pomaga usunąć nadmiar sebum dla natychmiastowego efektu matującego bez przesuszania skóry.

NEUTROGENA? Visibly Clear? Pore & Shine In shower mask - maska pod prysznic

POJEMNOŚĆ: 150 ML

Maska do twarzy daje efekt matowej cery i wyrównuje koloryt. Działa pod wpływem pary pod prysznicem w jedyne 60 sekund. Potwierdzona klinicznie formuła:

- redukuje świecenie: pomaga usunąć nadmiar sebum dla natychmiastowego efektu matującego bez przesuszania skóry.

- pomaga zwężać pory: głęboko oczyszcza skórę dla polepszenia jej wyglądu.

Świeży zapach mandarynki i limonki dodatkowo pobudza zmysły.

Sposób użycia: Dwa razy w tygodniu nakładać na oczyszczoną i wilgotną skórę twarzy przed pójściem pod prysznic. Pozostawić na 60 sekund i pozwolić masce działać pod wpływem pary po prysznicem. Następnie dokładnie spłukać używając okrężnych ruchów dłoni. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na podrażnioną skórę. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy zaprzestać stosowania. Produkt zabiera kwas owocowy (AHA), który może zwiększać wrażliwość skóry na słońce.