Krem, który nawilża jak żaden inny

Prawidłowe nawilżenie skóry jest szczególnie ważne w okresie jesiennym.

Czynniki zewnętrzne, takie jak: wiatr, czy zanieczyszczone powietrze, wysuszają ją i podrażniają. Aby walczyć z nadmiernym przesuszeniem, marka KOI stworzyłam Krem Ultranawilżający, który błyskawicznie przywraca skórze wilgotność i chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Tajemnicą działania Kremu Ultranawilżającego KOI Cosmetics jest przede wszystkim kwas hialuronowy w maksymalnym stężeniu, czyli najwyższej dopuszczalnej dawce na taką pojemność produktu. W kosmetyce uznawany jest on za najskuteczniej nawadniający skórę składnik. Jest on również niezwykle skuteczny w walce z oznakami starzenia się skóry. Dzięki niemu skóra pozostaje napięta i gładka. Dodatkowo, Krem Ultranawilżający zawiera kompleks naturalnych olejków, takich jak: olej z awokado, olej marula, czy olej arganowy. Są one prawdziwą bombą nawadniającą i sprawiają, że komórki skórne pozostają dogłębnie nawilżone przez długi czas.

Krem Ultranawilżający to jeden z kultowych produktów marki KOI Cosmetics. Polecany jest on dla osób w każdym wieku. Nie tylko nawilża skórę, ale także walczy z uporczywym trądzikiem, więc może być stosowany już w wieku nastoletnim. Łagodzi także podrażnienia i wyraźnie poprawia kondycję skóry, sprawiając, że jest ona bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych.