Już 25 października swoją premierę będzie miał kalendarz motywacyjny Anny Lewandowskiej "Healthy Year by Ann"

To obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów trenerki fitness, motywatorki i ambasadorki zdrowego żywienia, jak i osób, które w nowym roku zamierzają żyć aktywnie i świadomie.

Kalendarz stworzony przez Anię Lewandowską podzielony jest na 12 rozdziałów odpowiadających kolejnym miesiącom. W każdej z części znajdziemy tygodniowy terminarz z miejscem na osobiste notatki.

Dodatkowo Ania przygotowała w dedykowane miejsca, w których możemy zapisywać wyznaczone sobie cele czy ćwiczenia motywacyjne. Każdy z miesięcy to nowe przepisy kucharskie wykorzystujące sezonowe produkty i uwzględniające zapotrzebowanie naszego organizmu o konkretnej porze roku. W kalendarzu znajdziemy również propozycje treningów, a każdy z miesięcy rozpoczyna się krótkim wstępem autorki, który wzbudzi refleksję czytelnika nad czekającymi go w danym czasie wyzwaniami.

Anna Lewandowska:

Jeśli chcesz zmienić złe nawyki na dobre, cieszyć się dobrym samopoczuciem, odnaleźć radość życia, zadbać o najcenniejszy skarb jakim jest zdrowie i rozpocząć przygodę ze sportem - pomoże Ci w tym roczny plan, który przygotowałam specjalnie dla Ciebie.
Otwórz się na zmiany i skorzystaj z moich wskazówek, a z tygodnia na tydzień będziesz czuć się lepiej!
Daj sobie szansę na lepszy rok.

Czytelny zapis dat uwzględnia najważniejsze święta, podpowiada również jakie imieniny obchodzimy danego dnia. Całość wydana jest w przejrzystej formie pozwalającej prowadzić własne notatki na prawie każdej stronie kalendarza.

Dodatkowo znajdziemy tam wiele niepublikowanych do tej pory zdjęć z archiwum Ani. Kalendarz wydany jest w poręcznym formacie zbliżonym do A5 z miękką okładką, co pozwala na jego łatwy transport nawet w małej kobiecej torebce.

DANE WYDAWICZE: Healthy Year by Ann Anna Lewandowska Data premiery: 25.10.2017 Cena: 49,90 zł