Na święta podaruj piękny, zdrowy uśmiech

Celem poszukiwań świątecznych prezentów jest wywołanie uśmiechu na twarzy najbliższych. A co, jeśli sam prezent mógłby zadbać o zdrowy i piękny uśmiech naszej rodziny i przyjaciół? Zadanie to spełnia najlepsza szczoteczka elektryczna Oral-B -Genius, która oprócz najnowocześniejszej technologii teraz urzeka także nowym, świątecznym kolorem różowego złota, Rose Gold. Znajdując ją pod choinką, nasi najbliżsi otrzymają piękny i praktyczny podarunek, dzięki któremu codzienna czynność czyszczenia zębów nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Innowacyjność w zasięgu ręki

Opracowana przez specjalistów, najnowocześniejsza szczoteczka Oral-B Genius w kolorze Rose Gold zapewnia optymalną pielęgnację jamy ustnej dzięki szeregu nowoczesnych funkcji. Urządzenie łączy się z dedykowaną aplikacją poprzez Bluetooth. Ta zaawansowana funkcjonalność daje nam możliwość śledzenia naszych poczynań, poprawy złych nawyków i otrzymywania profesjonalnych wskazówek na temat higieny naszej jamy ustnej w czasie rzeczywistym. Wykorzystując technologię wykrywania położenia, urządzenie łączy się ze smartfonem i poprzez czujniki ruchu śledzi szczotkowane przez nas miejsca, zapewniając dokładną pielęgnację, także w zaniedbywanych wcześniej obszarach. Z kolei funkcja Timer pilnuje rekomendowanego przez dentystów dwuminutowego czasu szczotkowania. Co więcej, aplikacja nie pozwala nam na ani chwilę nudy podczas sesji dostarczając codziennie świeżą porcję newsów – wyjaśnia dr. Beata Golan, Dyrektor ds. Naukowych Instytutu Blend-a-med Oral-B.

To jednak nie wszystkie z zaawansowanych rozwiązań, jakie znajdziemy w szczoteczce Oral-G Genius Rose Gold. Technologia potrójnej siły nacisku chroni nasze dziąsła sygnalizując zbyt dużą moc nacisku poprzez komunikat wizualny (oświetlenie SmartRing zmienia swą barwę na czerwoną) oraz automatyczne zmniejszenie prędkości głowicy i zatrzymanie pulsacji.

Oral-B GENIUS w nowym kolorze Rose GoldOral-B GENIUS w nowym kolorze Rose Gold fot. materiały prasowe

Piękny uśmiech to zdrowy uśmiech

Najlepszym i skutecznym rozwiązaniem w osiągnięciu zdrowia zębów i pięknego uśmiechu jest stosowanie szczoteczki elektrycznej z wzorowaną na profesjonalnym sprzęcie stomatologicznym okrągłą główką pracującą w technologii 3D, która łączy 3 rodzaje ruchów: oscylacyjny, pulsacyjny i rotacyjny. Taka szczoteczka usuwa o 100% więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a ponadto jest bezpieczna dla szkliwa – mówi prof. Ewa Iwanicka-Grzegorek, adiunkt Katedry Stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Znaczenie ma jednak nie tylko kształt, ale i rodzaj końcówki, jaką zastosujemy w szczoteczce. Urządzenia Oral-B dają możliwość wyboru główki dopasowanej do indywidualnych preferencji i oczekiwań. Wybierając końcówkę wybielającą 3DWhite z polerującą nasadką usuniemy przebarwienia powierzchniowe. Delikatna główka Sensi Ultrathin skutecznie ochroni nasze dziąsła, a Crossaction dotrze do trudno dostępnych miejsc. Możliwość wymiany końcówki sprawia także, że z jednego urządzenia może z łatwością korzystać cała rodzina. Szczoteczka Oral-B Genius Rose Gold daje także możliwość wyboru spośród 6 różnych trybów szczotkowania.

Piękno tkwi w szczegółach

Połączenie barw różu i połyskującego złota w szczoteczce elektrycznej Oral-B Genius sprawiło, że najinteligentniejsza szczoteczka stała się także najpiękniejszą. Urządzenie to nie tylko zadba o zdrowie jamy ustnej, ale ponadto odzwierciedli wyjątkowy styl osoby, której zechcesz ją podarować. Do szczoteczki dołączane jest stylowe etui podróżne, które pełni także rolę ładowarki – nie tylko szczoteczki, ale i smartfona. Z kolei barwny system oświetlenia SmartRing pozwala wybrać i dowolnie zmieniać nasz ulubiony kolor jednego z 12 różnokolorowych światełek LED. W zestawie Oral-B Genius Rose Gold znajdziemy także uchwyt na smartfona, który pozwala na zamocowanie telefonu np. na powierzchni lustra.

Najlepsza szczoteczka, idealny prezent

W tym roku spraw bliskim piękny i inteligentny prezent w postaci najlepszej szczoteczki elektrycznej Oral-B GENIUS w nowym kolorze Rose Gold, która pomoże jej użytkownikom poprawić stan jamy ustnej oraz doda pewności siebie już po pierwszym użyciu. Szczoteczkę Oral-B GENIUS można nabyć także w kolorach białym, srebrnym i czarnym.