MAGICZNE ŚWIĘTA ZE SWAROVSKIM - "CRYSTALS FROM SWAROVSKI POP UP STORE" W WARSZAWSKIEJ GALERII MOKOTÓW

Swarovski, światowy lider w sprzedaży precyzyjnie szlifowanych kamieni o ponad stuletniej tradycji, 12 listopada otworzy w Galerii Mokotów świąteczny sklep typu "Pop-up", który będzie zlokalizowany w strefie "The Designer Gallery". "Crystals from Swarovski Pop Up Store" stworzony zostanie z myślą o klientach szukających idealnego prezentu na święta i będzie czynny do 7 stycznia 2018.

W sezonie świątecznym w strefie „The Designer Gallery” Galerii Mokotów zabłyśnie sklep typu „Pop-Up, w którym klienci będą mogli kupić prezenty świąteczne pochodzące od różnych projektantów, wykorzystujących kryształki Swarovskiego. Wśród propozycji na prezent pod choinkę znajdą się bogato zdobione ozdoby świąteczne, oryginalna biżuteria, modne bluzy, eleganckie akcesoria do włosów oraz obroże i smycze dla pupili.

Do współpracy zaproszono takie marki jak: Kazar, Orska, Iskra, Crystal Vision, Glitterlab, JSB Bijoux, Kratki (Kamine), La Bohemia, Me.While, Pet Article, Piotrowski, Radziszewska, Spark, Stanska i Vitrina Pro.

Projektanci zostali poproszeni o stworzenie świątecznych upominków z wykorzystaniem kryształków Swarovskiego, tak aby najlepiej oddać wartości, którymi kieruje się ta marka: wyjątkowy design oraz innowacyjna estetyka. Motywem przewodnim prac uczyniono temat zmysłowości. Żyjąc w czasach cyfryzacji, mamy coraz mniej okazji do korzystania z naszych zmysłów, dlatego projektanci tworząc kolekcje skupili się na projektach, które działa pobudzająco na dotyk wykorzystując odpowiednie materiały, nowatorskie kształty jak i tekstury.

Anna Orska, jedna z kluczowych partnerów przy tym projekcie a zarazem projektantka i właścicielka marki Orska, określiła współpracę jako bardzo stymulującą i dodaje: „Używanie kryształów Swarovskiego wzbogaca i nadaje blask moim projektom. Jako rodzima polska marka, bardzo się cieszę z tego, że uczestniczyłam w tej inicjatywie, która także zwiększa rozpoznawalność mojej pracy”.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy po raz pierwszy w Polsce pokazać markę Swarovski w tak oryginalny sposób,” mówi Roland Harste, zastępca dyrektora marketingu Swarovski Professional. „Niezwykłe bogactwo pomysłów widoczne w projektach, pokazuje różnorodność z jaką kryształy Swarovskiego mogą zostać użyte by wzbogacić prace naszych partnerów.”

The Designer Gallery to nowatorska przestrzeń w warszawskiej Galerii Mokotów, łącząca pod jednym dachem modę, sztukę i design. Znajdują się w niej: butiki, przestrzenie tymczasowe typu „Pop-up” oraz sklep koncepcyjny oferujący produkty ekskluzywnych marek oraz projekty polskich designerów. Od listopada przestrzeń wypełni świąteczna atmosfera, idealna dla zakupowego szaleństwa.