Zamiast nawilżać, oblizujemy. Nie wolno tego robić!

"Znowu popękały mi usta"! Chyba wszyscy znają to okropne uczucie. Strzępki wyschniętego naskórka tworzą na wargach pancerną wręcz skorupę. Niektórzy nie mogę się powstrzymać i podskubują wargi, a wtedy w pęknięciach pojawia się krew. Koszmar.

Tak to właśnie wygląda. Gdy nie wiemy, co robić, to bardzo często robimy coś, co przynosi jeszcze gorszy skutek. Nie oblizujemy! Nie wolno! Wargi nie mają prawa być wilgotne od śliny. Przecież ślina zawiera w sobie substancje, których zadaniem jest rozpoczęcie procesu trawienia pokarmu! Jama ustna oraz przewód pokarmowy chronione są przed enzymami trawiennymi śluzówką, lecz wargi już takiej ochrony nie posiadają. Zwilżanie warg śliną powoduje w konsekwencji jeszcze szybsze ich wysychanie!

Dlaczego usta pękają? Bo nie są należycie chronione, właściwie odżywione oraz… nawilżone (sic!). Sami poprzez usta najadamy się po uszy, ale własnym ustom już żałujemy tego, czego one potrzebują. A zamiast właściwego nawilżenia, to chlast językiem, tak?

Czego potrzebują usta, by nie sprawiać problemów? Nie tak znów wiele. Wystarczą: ekstrakt z kiełków żółtej gorczycy, olej abisyński, masło shea, woski z kwiatów mimozy, jojoby i słonecznika oraz wosk migdałowy. Trudno skompletować te wszystkie składniki? One zostały już dawno skompletowane w kojącym balsamie do ust. Perfector 3 w 1, marki RESIBO, który chroni i odżywia skórę ust. Zwiększa ich objętość. Uwydatnia naturalną czerwień.

O produkcie:
Kojący balsam do ust. Perfector 3 w 1 jest wyjątkową kompozycją naturalnych składników, których zadaniem jest ochrona, nawilżenie, a także odżywienie i regeneracja wrażliwej, wymagającej skóry ust. Natychmiast koi wrażliwą skórę ust, łagodzi wszelkie podrażnienia, zapobiega powstawaniu suchych skórek, działając jednocześnie jak opatrunek. Dzięki zastosowaniu ekstraktu z kiełków żółtej gorczycy, które zawierają izotiocyjaniny – substancje chroniące młodą roślinę przed czynnikami zewnętrznymi – balsam uwydatnia naturalną czerwień ust i delikatnie je wypełnia, poprawiając kontur, kształt i kolor. Efekt to wygładzone, nawilżone, pełniejsze i bardziej soczyste usta. Z kolei zastosowanie ACTICIRE® – unikatowej kombinacji naturalnych, roślinnych wosków z kwiatów mimozy oraz z jojoby i słonecznika, nawilża i odżywia skórę warg, pozostawiając na niej lekki, nietłusty film, chroniący przed utratą wody. Słodycz stewii sprawia, że częściej sięgamy do kieszeni po balsam, tym samym regularnie dbając o wrażliwą skórę ust. Co ważne, roślina ta chroni również przed próchnicą. W połączeniu ze świeżością aromatu mango daje to prawdziwą przyjemność stosowania.

Dla kogo?
Dla każdego, także osób ze skłonnościami do pierzchnięcia, wysuszania i powstawania suchych skórek.

Kluczowe składniki
ekstrakt z kiełków żółtej gorczycy, olej abisyński, masło shea, woski z kwiatów mimozy oraz z jojoby i słonecznika, wosk migdałowy

Sposób użycia
Niewielką ilość nanieść na usta. Stosuj tak często jak potrzebujesz