SIŁA JEST KOBIETĄ : BUTY NIKE FORCE IS FEMALE NAWIĄZUJĄ DO NIEOKIEŁZNANEJ ENERGII RUBY ROSE

Jedno spojrzenie na nowe modele Nike Force is Female Air Force 1 oraz SF AF-1 wystarczy, żeby dostrzec motywujące cytaty Ruby Rose. Ta aktorka, i modelka zarazem, wypowiada je jak swoje osobiste mantry. Jeden z napisów brzmi Become Your Own Hero (Zostań swoim własnym bohaterem), drugi With Full Force (Z całą mocą). Obydwa hasła mają przypominać o potencjale, który w nas drzemie, dopóki nie nauczymy się jak go wykorzystać.

− To, co jest tak wyjątkowe w grze aktorskiej to ciągłe sprawdzanie naszych możliwości
i przekraczanie granic, co jednocześnie czyni nas wrażliwymi, jak i pozwala odkryć wewnętrzną siłę − mówi Rose. – Chwile, które stanowią wyzwanie są nowe i ekscytujące – to niezwykle cenne momenty. Podjęcie ryzyka często może wymagać od nas dużo więcej odwagi, ale jeśli ci się uda, czujesz ogromne spełnienie.


Rose, która, jak twierdzi, woli sztuki walki od tańca, angażowała się w swoim życiu we wszystko, począwszy od mrożących krew w żyłach kaskaderskich popisów po śpiewanie dla dużej publiczności.Uwielbia pokonywać granice fizycznych możliwości. Pomaga to jej zregenerować się psychicznie, niczym medytacja. Balansując pomiędzy euforią wywołaną przypływem adrenaliny i frustracją z powodu konieczności treningu wokalnego i ćwiczeniem gry na gitarze, Rose nie wątpi w efekt końcowy: wywiązanie się ze swojej roli.


− Aby być wszechstronną osobą, musisz mieć odwagę by podejmować się zadań, w których niekoniecznie czujesz się kompetentnym i ciągle się uczyć nowych umiejętności − mówi Rose, odnosząc się do swoich mantr.


Buty Force is Female zobaczymy w wersjach z lakierowanej skóry w kolorystyce Port Wine, z ciemnymi niebiesko-zielonkawymi akcentami, lekką i neutralną podeszwą oraz w wersji Black Patent, w której pojawią się srebrzyste odblaskowe elementy.
Kolorystyki i sposób wykończenia będzie można również zobaczyć w nowych odsłonach modeli Nike Blazer Low, Nike Cortez Classic oraz Nike Air Max 95. Wersja Port Wine będzie dostępna od 27 października, natomiast wersja Black Patent od 16 listopada tego roku.