Przepis na udane Halloween!

Znikające ze stoisk dynie, pojawiające się w domach pajęczyny i poszukiwania w wypożyczalniach odpowiednich strojów to znak, że zbliża się Halloween. Impreza, na której spotykają się duchy, zjawy i wampiry zagościła i u nas. Maluchy szukają jak największych toreb na słodycze, a starsi szykują się do wspaniałych imprez. Oprócz pomysłowych przebrań obowiązkowe są też pyszne przekąski - najlepiej ociekające czerwonym ketchupem.

Już za kilka dni do naszych drzwi zapukają dzieci przebrane w małe duchy, kościotrupy i mumie domagając się haraczu w postaci cukierków i grożące psikusem. Warto się więc na tę wizytę przygotować, by nie poznać ich strasznej zemsty.


Zadbajmy o udaną imprezę


Ale nie tylko najmłodsze stworki polubiły Halloween. To także doskonały pretekst do zabawy dla tych trochę starszych. Dlatego w halloweenową noc wiele domów i klubów zmienia się w ciemne, ponure lochy, gdzie straszą ogromne pająki, słychać klekot kości i inne tajemnicze odgłosy. Kluczem do wspaniałej zabawy jest odpowiednie przebranie – takie, by nikt nas nie poznał, a każdemu na nasz widok zadrżały kolana. Liczy się też
dobra muzyka, która zagłuszy wycie krążących nad nami zjaw. No i oczywiście pyszne jedzenie, które zaskoczy potwornie głodnych gości. Mile widziane są wszystkie dania i przekąski, na których widok ślinka pocieknie zarówno złej wiedźmie i żądnemu krwi wampirowi, jak i delikatnej rusałce czy spokojnemu strachowi na wróble.


Najlepiej przygotować przekąski wystarczające na jeden ruch szczęki, by szybko mogli znów lecieć w radosny tan.Oczywiście muszą się też na stole znaleźć odpowiednie dodatki. Niewątpliwym królem każdego halloweenowego party jest ketchup. Bez niego żadne menu w ten dzień nie może się obejść. Zaprośmy więc na imprezę pyszną ekipę Kotlina. Wszystkie ketchupy tej marki są bez konserwantów, bez substancji wzmacniających smak i bezglutenowe. To #SMAKNR1, który pozwoli nam bawić się naprawdę smacznie i #BEZograniczeń! Postawmy więc na stole Ketchup Kotlin Czosnek i Bazylia – niech przybyłe wampiry pokażą czy są tak odważne, jak się
malują i czosnku się nie boją! A obok niego zróbmy miejsce na Ketchup Kotlin Z piekła rodem – dla potworków, którym wyrazisty smak nie straszny. Smacznego i dobrej zabawy!


Więcej inspiracji na przepisy znajdziesz na uwielbiam.pl!

Pieczone duszkiPieczone duszki materiały prasowe