IDEALNY POMYSŁ NA ŚWIĄTECZNY PREZENT

Bestsellery do pielęgnacji włosów od RENÉ FURTERER.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, co wiążę się z poszukiwaniem idealnego prezentu pod choinkę. Nie ma bardziej ponadczasowego, a zarazem praktyczniejszego upominku dla kobiet niż zestaw jej ulubionych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Właśnie z myślą o nich, marka René Furterer przygotowała atrakcyjne zestawy, dzięki którym Twoja fryzura nabierze francuskiego szyku.

ZESTAW 5 SENS – gama upiększająca do wszystkich rodzajów włosów.

Formuła gamy 5 SENS oferuje unikalne, wysoce sensoryczne doświadczenie, doskonale równoważąc pielęgnację, zmysłowość i upiększanie - bez obciążania włosów.

W świecie 5 SENS wszystko jest zaprojektowane z myślą o pobudzaniu zmysłów, już od pierwszej aplikacji, poprzez odprężające uczucie na włosach.Dzięki szlachetnemu połączeniu 5 naturalnych olejków roślinnych, włosy są odżywione i wzmocnione oraz satynowe i miękkie w dotyku.

W skład zestawu wchodzą :

· Balsam upiększający do włosów 150 ml

· Szampon upiększający do włosów 200 ml

Sugerowana cena: ok. 76,50 PLN

ZESTAW OKARA PROTECT COLOR – gama do włosów farbowanych

Aby wło-sy far-bo-wa-ne były odpo-wied-nio pie-lę-gno-wa-ne i jak naj-dłu-żej zacho-wy-wały pożą-da-ny kolor i bla-sk, mar-ka René Fur-te-rer pro-po-nu-je linię OKARA PROTECT COLOR do wło-sów far-bo-wa-ny-ch. Jej for-mu-ła opie-ra się o dwa, wyse-lek-cjo-no-wa-ne skład-ni-ki natu-ral-ne: wyciąg z Oka-ra – roślin-ny skład-nik, któ-ry poma-ga odbu-do-wać uszko-dzo-ną w pro-ce-sie kolo-ry-za-cji struk-tu-rę wło-sa oraz nawil-ża i odży-wia oraz wyciąg z Hama-me-li-su, który pozwa-la zacho-wać inten-syw-no-ść kolo-ru.

W skład zestawu wchodzą:

· Odżywka w spray’u wzmacniająca kolor 150 ml

·  Szampon wzmacniający kolor 200 ml

Sugerowana cena zestawu: ok. 76,50 PLN

ZESTAW VOLUMEA –gama do włosów cienkich, pozbawionych objętości

Linia VOLUMEA została opracowana z myślą o włosach cienkich, delikatnych, pozbawionych energii. Jej formuła zawiera wyciąg z ziaren drzewa chlebowego, którego działanie zostało udowodnione naukowo i opatentowane. Ten wyjątkowy ekstrakt - który stanowi źródło witamin, cennych pierwiastków oraz kwasów organicznych - to sekret gęstych i pełnych objętości włosów. Dodatkowo, aby sprawić, że moment pielęgnacji będzie wyjątkowo przyjemny, w gamie zostały wykorzystane nuty zapachowe róży oraz jaśminu.

W skład zestawu wchodzą:

· Pianka dodająca objętości 200 ml

· Szampon dodający objętości 200 ml

Sugerowana cena zestawu: ok. 76,50 PLN

ZESTAW LUMICIA – gama do włosów osłabionych, pozbawionych blasku

Linia LUMICIA została stworzona z myślą o matowych i pozbawionych blasku włosach. Dzięki zawartości kompleksu kationowego, produkty z gamy skutecznie neutralizują kamień w twardej wodzie i przeciwdziałają uporczywemu elektryzowaniu się włosów. Jej formuła opiera się o składniki aktywne - kompleks fioravanti czy ocet z aceroli (wiśni chilijskiej) -  które pomagają wydobyć naturalny połysk, ułatwiają rozczesywanie oraz dogłębnie nawilżają. Dodatkowym atutem linii LUMICIA jest piękny, orzeźwiająco-korzenny zapach.

W skład zestawu wchodzą:

· Balsam rozświetlający 150 ml

· Szampon rozświetlający 200 ml

Sugerowana cena zestawu: ok. 76,50 PLN