NOWOŚĆ WRZESIEŃ 2017 SVR HYDRACID C50 MASQUE ECLAT MIKROPILINGUJĄCA MASKA ROZŚWIETLAJĄCA

Hydracid C50 to innowacyjna mikropilingująca maska rozświetlająca w piance odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry i osób w każdym wieku.

Powstała w wyniku połączenia witaminy C w najwyższym stężeniu orazunikalnych składników aktywnych o działaniu ujędrniającym i ujednolicającym skórę. Rekomendowana dla osób z szarą skórą, której brakuje rozświetlenia, z przedwczesnymi oznakami starzenia
oraz z przebarwieniami, a także cerze tłustej, trądzikowej, naczynkowejlub dojrzałej.Zawiera  bardzo wysokie stężenie składników aktywnych, które stanowią aż 50% formuły maski.Dzięki lekkiejkonsystencji piankiprodukt łatwo się aplikuje i wtapia w skórę. Jest hipoalergiczny, nie zawiera olejów mineralnych
iparabenów, a delikatny zapach to zasługa niealergizujących substancji. Mikropilingująca maska rozświetlająca Hydracid C50 działa trzypoziomowo:

· rozświetla;

· widocznie odnawia skórę;

· intensywnie ją wypełnia.

O jej skuteczności decydują precyzyjnie dobrane składniki aktywne:

[ROZŚWIETLENIE]

· Dwie formy witaminy C: 15% stabilizowana witamina C, uzyskiwana poprzez przyłączenie reszty fosforanowej do cząsteczki kwasu askorbinowego i 10% Ascorbosilane C, stabilizowana krzemem, który poprawia komunikację międzykomórkową, przeciwdziała glikacji i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Witamina C jest znana ze swoich silnych właściwości przeciwutleniających oraz stymulacji syntezy kolagenu. Wpływa na zmniejszenie produkcji melaniny, odpowiedzialnej za powstawanie brązowych plam oraz zapobiegapowstawaniu zmarszczek.

· Evodia, Roślina wykorzystywana w tradycyjnej chińskiej medycynie, stymuluje mikrokrążenie poprzez wspomaganie rozszerzania naczynek za pomocą zwiększonego stężenia tlenku azotu.

[WIDOCZNA ODNOWA SKÓRY]

· Glukonolakton, zwany inaczej kwasem polihydroksylowym, to naturalna pochodna glukozy. Działa keratolitycznie, rozpuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka. Jest skuteczny jak kwasy AHA, ale jednocześnie lepiej tolerowanynawet przez wrażliwą skórę. Glukonolakton działa przeciwzapalnie, przeciwutleniająco i regulująco na wydzielanie sebum.

· Skwalany w 3 % stężeniu  to związki naturalnie występujące w warstwie lipidowej skóry. Odpowiadają za jej nawilżenie i odżywienie oraz przywrócenie prawidłowego funkcjonowania jej bariery ochronnej. Skwalany nie zatykają porów i zwiększają odnowę komórkową, są nietłuste, łatwe do rozprowadzenia i doskonale wchłaniane przez skórę.

[INTENSYWNE WYPEŁNIENIE]

· W pilingującej maseczce rozświetlającej Hydracid C50  zawarto kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej, który zapewnia natychmiastowy efekt mikrowypełnienia. Jest zdolny zatrzymać nawet 1000 razy więcej wody niż wynosi jego masa cząsteczkowa oraz utworzyć niezatykający film na skórze, który działa jak ochrona zapobiegająca utracie przez nią wody.

· Lipomoist w 2% stężeniu, zawiera polisacharydy, takie jak gumę ksantanową
i karagen, które tworzą film na powierzchni skóry, zapobiegający TEWL – przeznaskórkowej utracie wody.

· Niacynamid w 2% stężeniu, od lat stosowany w leczeniu skóry atopowej. Działa nie tylko antybakteryjnie, łagodząco i przeciwzapalnie, ale też nawilżająco
i odbudowująco.

Dzięki zawartości precyzyjnie dobranych składników aktywnych, mikropilingująca maska rozświetlająca SVR Hydracid C50 jest bezpiecznym produktem, idealnym zarówno dla młodej, jak i dojrzałej cery. Glukonolakton i Niacynamid zawarty w jej formule o właściwościachkeratolicznych i antybakteryjnych sprawia, że to produkt idealny dla skóry tłustej z niedoskonoałościami. Badania kliniczne potwierdzają też,
że już 5% witamina C działa przeciwtrądzikowo. Z kolei ekstrakt zEvodii poprawia mikrocyrkulację, dzięki czemu mikropilingująca maska rozświetlająca Hydracid C50 staje się produktem rekomendowanym także do skóry naczynkowej. Niacynamid działa kojąco, a witamina C rozjaśnia przebarwienia. Produkt jest bezpieczny, tolerowany także przez skórę bardzo wrażliwą.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rekomenduje się stosowanie minkropilingującej maski rozświetlającej Hydracid C50 od 1 do 3 razy w tygodniu lub częściej, jeśli skóra tego wymaga.  

2 SPOSOBY UŻYCIA:

1.      Nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić na 15 minut. Spłukać wodą.

2.      Aby zmaksymalizować działanie: aplikować na oczyszczoną skórę twarzy,
szyi i dekoltu. Zetrzeć nadmiar pianki wilgotnym wacikiem i pozostawić na skórze na całą noc. Rano, po przebudzeniu, spłukać twarz.