Najnowsza linia pralek i suszarek "PerfectCare" - nowa jakość w dbaniu o ubrania

Ulubione ubrania to coś więcej niż kawałek tkaniny - to część naszej osobowości. Pokazują, kim jesteśmy, co czujemy, w co wierzymy. Dlatego potrzebują czegoś więcej niż zwykłego prania. Zasługują na troskę. Nowa linia pralek i suszarek PerfectCare to połączenie najnowszej technologii z analizą stylu życia oraz trendów, które pozwoliły ekspertom Electrolux wyprodukować urządzenia będące odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby konsumentów.

Jak pokazują badania prawie 70% ubrań znajdujących się w naszych szafach jest wyrzucanych ze względu na zachodzące w nich nieodwracalne zmiany, takie jak: skurczenie, blaknięcie, czy uporczywe plamy, których nie jesteśmy w stanie usunąć. W konsekwencji kupujemy nowe rzeczy, które nie zawsze wykonane są z tkanin najlepszego gatunku. Z czasem te nowe ubrania czeka jednak podobny los. Dlatego warto kupować ubrania wysokiej jakości i dbać o nie w odpowiedni sposób, tak by jak najdłużej nam służyły.

Pomoże w tym najnowsza linia pralek i suszarek Electrolux PerfectCare. Dzięki nowym urządzeniom ubrania wyglądają jak nowe dwa razy dłużej*, kolory nie blakną**, nawet po pięćdziesięciu praniach, wełna zachowuje swój rozmiar*** a jedwab kształt****. Dodatkowo pralki zapewniają pielęgnację każdego włókna, bez względu na liczbę prań. To rewolucja w praniu i suszeniu! Ponadto nowoczesny design idealnie pasujących do siebie pralek i suszarek sprawi, że produkty będą elegancko i z klasą prezentowały się w naszych domach.


*Test trwałości kolorów przeprowadzony przez firmę Ritex Test nr 15CR00099, grudzień 2015
**Test trwałości koloru przeprowadzony na czerwonej tkaninie poliestrowej, który obejmował 50 cykli prania w temperaturze 30 °C
***Bez obaw o kurczenie się tkanin - jak przy suszeniu na płasko
****Program równie delikatny jak suszenie tradycyjne