EAU THERMALE AVENE: NOWOŚĆ Antirougeurs Calm maseczka kojąca

NOWY SPOSÓB NA PRZYWRÓCENIE UCZUCIA KOMFORTU SKÓRZE NACZYNKOWEJ W CODZIENNYM PROGRAMIE PIELĘGNACYJNYM.

DELIKATNE LUB SILNE, KRÓTKOTRWAŁE LUB UTRZYMUJĄCE SIĘ ZACZERWIENIENIE TO TRĄDZIK RÓŻOWATY.

Dermatolodzy najczęściej posługują się tą nazwą określając zarówno cięższe, jak i lżejsze przypadki, w tym przewlekłe zaczerwienienia z występującymi dodatkowo różnego typu wypryskami.

Zaczerwienieniu często sprzyja działanie agresywnych czynników zewnętrznych lub emocji.

Nieprzewidywalne, kapryśne i trudne do pokonania "uderzenia gorąca" atakują w najmniej odpowiednich momentach i stają się najbardziej intensywne w wieku 40 - 50 lat.   

CZY WIESZ, ŻE..?

80% kobiet* nie zdaje sobie sprawy, że są dotknięte trądzikiem różowatym?

/Źródło: P&T 45, vol 34 no. 1, January 2009, Brittney Culp, BA and Noah Scheinfeld, MD./

ANTIROUGEURS CALM MASECZKA KOJĄCA BŁYSKAWICZNE I TRWAŁE ŁAGODZENIE ZACZERWIENIEŃ Maseczka kojąca Antirougeurs Calm to intensywna terapia dla skóry naczynkowej oraz z problemem trądziku różowatego, która może być stosowana zawsze wtedy, gdy skóra potrzebuje szybkiego i dogłębnego ukojenia. Świeża konsystencja przynosi natychmiastowe uczucie ulgi: skóra odzyskuje komfort, a zaczerwienienia ustępują w widoczny sposób.

POJEMNOŚĆ: 50 ML

FORMUŁA

Powłoka, którą maska tworzy na powierzchni skóry ułatwia łagodne wnikanie substancji aktywnych, zapewniając skuteczność działania:

TRP - REGULINTM

Reguluje pracę receptorów TRPV1, pełniących ważną funkcję w reakcji na oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak ciepło,  zimno lub ostre  przyprawy.

TRP-REGULINTM ma silne działanie łagodzące wszystkie rodzaje zapalenia neurogennego oraz naczyń. To swoista terapia ukierunkowana na trądzik różowaty - wpływa na receptory odpowiedzialne za reaktywność skóry widoczne w postaci trądziku różowatego.

TRP-REGULINTM działa kojąco i przeciwzapalnie, zwłaszcza na markery reakcji zapalnej trądziku różowatego, zmniejszając reakcje kaskadowe, odpowiedzialne za rozszerzanie naczyń krwionośnych, obrzęk i uczucie dyskomfortu oraz gorąca.

Skutecznie zmniejsza reaktywność skóry oraz poprawia mikrokrążenie.

HMC (METYLOCHALKON HESPERYDYNY):

Substancja aktywna, która pobudza mikrokrążenie, jednocześnie jest bezpieczna dla wrażliwej skóry.

HMC stymuluje mikrokrążenie, wzmacniając i chroniąc ściany naczyń włosowatych. Pomaga zredukować punktowe lub rozległe zaczerwienienia .

Unikalna struktura opiera się na kompleksie żelującym w postaci sieci, która magazynuje znacznie więcej Wody Termalnej Av?ne (ponad 80%). W kontakcie ze skórą, wodny żel upłynnia się, uwalniając falę kojącej i ochronnej Wody Termalnej Av?ne.

Składniki nawilżające i odżywcze tworzą zabezpieczający "kokon", pełniący funkcję plastra, który zapobiega utracie wody. Gliceryna roślinna skutecznie odżywia skórę, a składniki zmniejszające zaczerwienienia (HMC i TRP Regulin) wnikają do jej głębszych warstw.

SPOSÓB UŻYCIA:

Na skórę twarzy nałożyć grubą warstwę maseczki kojącej Antirougeurs Calm. Pozostawić na 10 minut. Po upływie czasu nadmiar ściągnąć za pomocą płatka kosmetycznego.

Stosować tak często jak potrzebuje tego skóra.