GeneoT - daj odetchnąć swojej skórze

Każda z nas chciałaby budzić się piękna, bez konieczności nakładania na skórę twarzy wielu warstw korygujących i maskujących kosmetyków. Obecne trendy stawiają na naturalne piękno, a mocny makijaż odchodzi do lamusa. Dzięki współczesnej medycynie estetycznej rozświetlona, gładka i młodo wyglądająca skóra to marzenie, które można spełnić szybciej niż nam się wydaje.

GENEO

ROZŚWIETLENIE SKÓRY TWARZY

380 ZŁ/1 ZABIEG

Urządzenie Geneo? to technologia zapewniająca pielęgnacyjne działanie 3 w 1: złuszcza zewnętrzną warstwę naskórka, ułatwia wchłanianie składników rewitalizujących skórę i naturalnie dotlenia ją od wewnątrz. Inspiracją do stworzenia Geneo? były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Pozorując ich działanie, urządzenie wywołuje w organizmie pacjenta tzn. "efekt Bohra", w wyniku którego tlen wysyłany jest do obszaru poddanego zabiegowi. W tym samym czasie, Geneo? złuszcza skórę, co razem tworzy idealne środowisko do wchłaniania się składników odżywczych w trakcie oraz po zabiegu.

Zabieg Geneo? cieszy się popularnością ze względu na krótki czas trwania i szybkie, zauważalne efekty. Jest odpowiedni dla każdego typu skóry i przystosowany dla wszystkich obszarów twarzy. Jednorazowe elementy wykorzystywane podczas zabiegu zapewniają sterylność i bezpieczeństwo. To zabieg "lunchowy" - można go wykonywać w trakcie przerwy na lunch, aby tuż po wrócić do codziennych obowiązków. Złuszcza martwy naskórek, ułatwia wchłanianie składników odżywczych i dotlenia skórę, a jego efekty zostały potwierdzone klinicznie.

Dwie wersje zabiegu

W zależności od efektów, jakie pacjent chce uzyskać, zabieg Geneo? dostępny jest w dwóch wersjach:

. NeoRevive? zapewniająca odmłodzenie skóry. Zabieg zmniejsza pory, redukuje zmarszczki, ujędrnia skórę, poprawia jej gęstość i odżywienie, pozostawiając zdrowszy i bardziej promienny wygląd. W skład formuły wykorzystywanej podczas NeoRevive? wchodzą m.in. olej z pestek granatowca właściwego, olej z owoców dzikiej róży, kwas hialuronowy, a także retinol;

.         NeoBright? zapewnia rozjaśnienie i odżywienie skóry. Wyrównuje koloryt, naturalnie rozświetla, dotlenia i nawilża skórę, poprawiając jej gęstość i odżywienie. Twarz odzyskuje młody i promienny wygląd. W skład NeoBright? wchodzi Askorbianianofosforan magnezu, kwas kojowy, kwas azelainowy, retinol, olej z owoców dzikiej róży oraz kwas hialuronowy.

Przebieg zabiegu Geneo?

Zabieg Geneo? zawdzięcza swoje efekty połączeniu na powierzchni skóry kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. Urządzenie skutecznie oczyszcza i złuszcza wierzchnią warstwę skóry, aby następnie wytworzyć ogromną ilość małych bąbelków bogatych w dwutlenek węgla, które pękają w zetknięciu ze skórą. Środowisko bogate w CO2 powoduje fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną "efektem Bohra". Polega na wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego skóry, zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych oraz metabolizmu komórek skóry. Takie działanie pozostawia skórę widocznie odżywioną, promienną i zauważalnie młodszą.

Czas trwania zabiegu: 60 minut

SHARLEY MEDICAL CLINIC & DAY SPA TO JEDEN Z NAJBARDZIEJ RENOMOWANYCH OŚRODKÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W POLSCE, KTÓREGO ZAŁOŻYCIELKĄ I WŁAŚCICIELKĄ JEST MAGDA BOGULAK - KOSMETOLOG Z PONAD 20-LETNIM DOŚWIADCZENIEM, MIŁOŚNICZKA PIĘKNA I KOBIECEJ URODY. "JAKO MAŁA DZIEWCZYNKA CHCIAŁAM ZMIENIAĆ ŚWIAT NA PIĘKNIEJSZY, BARDZIEJ KOLOROWY. PO LATACH UDAŁO MI SIĘ WYCZAROWAĆ INSTYTUT SHARLEY, KTÓRY POMAGA INNYM KOBIETOM SPEŁNIAĆ MARZENIA O LEPSZYM I PIĘKNIEJSZYM ŻYCIU". SHARLEY MEDICAL CLINIC & DAY SPA TO NIE TYLKO OAZA SPOKOJU, ŹRÓDŁO PIĘKNA I ZDROWIA, ALE PRZEDE WSZYSTKIM MIEJSCE, W KTÓRYM O URODĘ KOBIET DBAJĄ ŚWIATOWEJ KLASY SPECJALIŚCI.

W 2016 ROKU Z OKAZJI 20-LECIA KLINIKI SHARLEY POWSTAŁ SHARLEY YOUTH ELIXIR, INNOWACYJNY KREM SKOMPONOWANY WEDŁUG ORYGINALNEJ RECEPTURY AUTORKI, NATURALNYCH SKŁADNIKÓW ROŚLINNYCH, ABY RÓWNIEŻ W DOMOWYM ZACISZU ZAPEWNIĆ SKÓRZE PIELĘGNACJĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.