RZĘSY W STYLU POSH

Solidna jakość produktów i najwyższa jakość w trosce o doskonały wizerunek klientki, to domena marki Posh Lashes. Szeroka gama profesjonalnych produktów do stylizacji i przedłużania rzęs wyposaża niejeden salon kosmetyczny w Polsce, a dbałość o ich najwyższą jakość spełnia oczekiwania najbardziej wymagających stylistów oraz klientek.

Sztandarowy produkt w ofercie marki - rzęsy POSH - wykonane z wysokogatunkowego włókna poliestrowego - poddawane są aż 9-ciokrotnej kontroli jakości. Ich szeroka i bogata gama, to efekt indywidualnego podejścia do specyficznych wymagań i preferencji klientek. W ofercie marki można znaleźć rzęsy zarówno delikatne, matowe, nadające oku lekki, subtelny charakter, jak i wyraziste, muśnięte niezwykłym blaskiem, podkreślającym podwójne zapigmentowanie, które jest stosowane jako jedyne na rynku. Dla tych kobiet, które ze względu na wykonywaną przez nie pracę, bądź obawy o swoje naturalne rzęsy, nie zdecydowały się na profesjonalne przedłużanie rzęs, Posh Lashes stworzyło specjalną linię BUSINESS. To najsubtelniejsza i najdelikatniejsza wersja ze wszystkich rzęs dostępnych w ofercie.

Nowością, która już niebawem pojawi się w portfolio marki są autorskie rzęsy Glammy Mess. Ta  stylowa i niezwykle sensualna stylizacja, z nutą Rock and Roll'a przypadła już do gustu wielu paniom.

Rzęsy POSH to doskonała alternatywa dla codziennego makijażu oraz demakijażu  rzęs. Dodatkowo  gwarantują one piękny efekt, oszczędność czasu i niesamowitą wygodę.  W sprzedaży dostępne są także niezbędne akcesoria dla stylistów tj: pęsety, pędzle czy specjalistyczne preparaty do zagęszczania rzęs oraz profesjonalne urządzenia i wyposażenie do gabinetów.

Posh Lashes to nie tylko profesjonalne produkty, ale także szkolenia przeprowadzane pod okiem wykształconych i doświadczonych edukatorów. Ten najwyższy poziom szkoleń oparty jest na autorskim systemie nauczania, opracowanym przez specjalistów marki. To gwarancja poszerzenia swoich umiejętności i zdobycia wiedzy, która umożliwi w sposób świadomy i bezpieczny przeprowadzić indywidualną stylizację, która nada spojrzeniu wyrazistości oraz zachowa rzęsy we wzorowej kondycji. Zróżnicowane pod względem metod i poziomów kursy pozwolą wzbogacić warsztat każdej stylistki, z różnymi kwalifikacjami. Priorytetem instruktorów Posh Lashes jest uświadomienie stylistów, jak ważna jest wiedza, która odpowiednio wykorzystana, pomoże przeprowadzić dokładną analizę twarzy oraz kształtu oczu klientki. Pozwoli to dopasować efekt, który będzie dla niej najbardziej korzystny. Ze względu na szczególną dbałość o jakość usług w Polsce i chęć podzielenia się wiedzą z jak największą ilością stylistów, marka Posh Lashes dla ich wygody udostępnia kursy na terenie całej Polski.