SVR TOPIALYSE CR?ME - KREM NAWILŻAJĄCY, PIELĘGNUJĄCY SUCHĄ SKÓRĘ

Historia SVR sięga 1962 roku, kiedy para farmaceutów - Simone i Robert Veret otworzyli pierwsze laboratorium dermatologiczne marki. Ich ambicją było stworzenie produktów, które zapewniałyby "piękną skórę", przy wykorzystaniu maksymalnych stężeń składników aktywnych i zapewnieniu największej możliwej tolerancji wszystkim rodzajom skóry. W ten sposób powstały kosmetyki oparte na idealnym połączeniu delikatności i skuteczności. Logiem marki SVR został symbol kadyceusza, oddający ideologię SVR - tworzenie harmonii między pięknem a zdrowiem. Z biegiem lat marka rozrosła się, zyskując uznanie dermatologów w wielu państwach na całym świecie, ze względu na swoje bezkompromisowe podejście do bezpiecznej pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

SVR TOPIALYSE

Linia SVR TOPIALYSE to gama dedykowana pielęgnacji skóry suchej, podrażnionej, atopowej. Zawiera dematologiczne składniki aktywne , których głównym kierunkiem działania jest regeneracja warstwy lipidowej, redukcja świądu i podrażnień. Wszystkie produkty  dedykowane są skórze bardzo wrażliwej, są hipoalergiczne i bezpieczne dla całej rodziny.

NOWOŚĆ 2017

TOPIALYSE CR?ME

Krem nawilżający, pielęgnujący suchą skórę

Pojemność: 200 ml Pojemność: 400 ml

SVR Topialyse Krem to produkt stworzony do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej i suchej. Wyselekcjonowane, w 100% bezpieczne składniki odżywczo-nawilżające sprawiają, że jest on dedykowany dla całej rodziny - od 1 dnia życia.

Działa dwupoziomowo: z jednej strony nawilża, odżywia i zapobiega przesuszaniu, z drugiej - koi i łagodzi podrażnienia i świąd skóry.  Zawiera 2% Niacynamid, który zapewnia właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne i kojące. Poprzez syntezę ceramidów oraz zmniejszenie utraty wody, nawilża i odbudowuje skórę; olej bawełniany, będący bogatym źródłem kwasów omega 3,6,9, który skutecznie regeneruje, nawilża, odnawia i przywraca równowagę suchej skórze;  olej kokosowy z  kwasami omega 6 i 9, regeneruje i nawilża, a masło Babassu zapewnia przyjemne i długotrwałe uczucie komfortu po aplikacji produktu. Cukry hydrofilowe nawilżają skórę.

SUPER WŁAŚCIWOŚCI!

27% składników aktywnych

Zapewnia nawilżenie do 48 godzin oraz zapobiega wysuszeniu skóry

Topialyse cr?me posiada doskonałe właściwości kosmetyczne - lekka, nieklejąca konsystencja szybko się wchłania, a dodatek delikatnego niealergizującego zapachu sprawia, że stosowanie tego kremu jest czystą przyjemnością.

SVR Topialyse Krem to produkt o bardzo wysokiej tolerancji. Nie zawiera silikonów, konserwantów, BHT, EDTA, parabenów i barwników. Jest produktem hipoalergicznym, o fizjologicznym pH. Jego skuteczność i bezpieczeństwo została potwierdzona w badaniach przeprowadzonych pod kontrolą dermatologów i pediatrów.

-40% uczucia ściągnięcia przez 48h po aplikacji*

-65% uczucia swędzenia*

-64% uczucia dyskomfortu*

100% intensywnego nawilżenia i odżywienia skóry**

90% jest miękka już od pierwszej aplikacji**

*Badanie korneometryczne, 12 wolontariuszy; **Test stosowania na 21 wolontariuszach, aplikacja 2 razy dziennie przez 21 dni.