INNOWACJA MARY KAY: przedstawiamy Płatki z Aktywną Witaminą C TimeWise

Przełom w Twojej dotychczasowej pielęgnacji! Najnowocześniejsza technologia, pozwalająca na dostarczenie Twojej skórze megadawki witaminy C.

DLACZEGO MOJA SKÓRA POTRZEBUJE WITAMINY C?
Podobnie jak nasz organizm potrzebuje witamin, tak samo ważne są one dla naszej
skóry, gdyż pomagają jej walczyć z oznakami starzenia. A ponieważ organizm ludzki nie
może samodzielnie produkować witaminy C i nie jest w stanie przechowywać jej przez
dłuższy czas, koniecznym jest regularne jej uzupełnianie. Witamina C znana jest ze swych właściwości rozjaśniających i wyrównujących koloryt, ale odgrywa również ogromną rolę w procesie naturalnej produkcji kolagenu i elastyny, a co za tym idzie, w zmniejszeniu widoczności drobnych linii i zmarszczek. Dodatkowo, witamina C posiada działanie przeciwutleniające, pomagające w ochronie przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.


JAK TO DZIAŁA?
Stabilizowana syntetyczna pochodna witaminy C zawarta w suchym płatku przekształca się w czystą witaminę C kiedy płatek rozpuszcza się pod wpływem wody.


INNOWACJA RYNKU KOSMETYCZNEGO!
Nowością na rynku jest sposób, w jaki witamina C jest stabilizowana i podana
w przezroczystym płatku, który rozpuszcza się po dodaniu kilku kropel wody. Znakomita
większość produktów z witaminą C dostępnych na rynku jest w postaci płynnej. To powoduje rozkład witaminy C w momencie, gdy narażona jest na kontakt z powietrzem lub światłem (takie produkty muszą zostać zużyte w ciągu 7 – 10 dni). Wiele marek na rynku oferuje produkty z witaminą C w postaci proszku i serum, które muszą zostać połączone ze sobą, by aktywować witaminę. Powstałe serum należy zużyć bardzo szybko, by zawarta w nim witamina C nie uległa rozkładowi. To nakłada
na klientów konieczność natychmiastowego wykorzystania serum bezwzględnie w czasie podanym w instrukcji obsługi. Rozpuszczalne płatki dozowane pojedynczo sprawiają, że witamina C pozostaje w postaci stabilnej do momentu uaktywnienia jej przez użytkownika.Witamina C w płatkach pozostaje stabilna przez cały okres przydatności do użycia (w tym przypadku 3 lata).


ZAWSZE ŚWIEŻA
Witamina C w czystej postaci wraz z upływem czasu i dostępem powietrza, światła lub wody rozkłada się i traci swe właściwości. Nam udało się sprostać temu wyzwaniu! Dzięki innowacyjnym płatkom, witamina C jest szczelnie zabezpieczona, a jej moc uaktywnia się dopiero w momencie otwarcia opakowania. Płatek po dodaniu kilku kropel wody natychmiast się rozpuszcza, a połączony z ulubionym serum zamienia się w świeży, czysty eliksir witaminy C, który pobudza Twoją skórę do walki z oznakami starzenia. Dzięki temu masz absolutną pewność, że aplikowana witamina C będzie świeża za każdym razem. To totalna innowacja od Mary Kay!


CZYSTA WITAMINA C
Sama formuła produktu jest wyjątkowa – to nie płyn ani proszek. To absolutnie rewolucyjne i innowacyjne rozwiązanie – płatek tak niewielki, że zmieścisz go w swojej dłoni. Jednakże niech jego rozmiar nie wprowadzi Cię w błąd – ten niewielki płatek ma ogromną siłę – przemieni Twoje serum w produkt o spektakularnym działaniu. Wystarczy, że połączysz go z odrobiną wody i ulubionym serum, a stworzysz wyjątkowo efektywną mieszankę. To prawdziwa innowacja!

W sprzedaży już od 16 stycznia, wyłącznie u Konsultantki Mary Kay. Śledź stronę www.marykay.pl a dowiesz się więcej o innowacji zamkniętej w Płatkach z Aktywną Witaminą C TimeWise®!

Płatki z Aktywną Witaminą CPłatki z Aktywną Witaminą C rpserverstation/materiały prasowe