Walentynkowe słodkości od E.Wedel

Święto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Już 14 lutego będziemy obchodzić Walentynki, które są idealnym momentem, aby podarować ukochanej osobie odrobinę radości i pokazać jak bardzo jest dla nas ważna. Warto sięgnąć z tej okazji po wyjątkowe, dekorowane w serduszkaPtasie Mleczko.

Walentynki to szczególny dzień, który chcemy spędzić z najbliższymi osobami i obdarować je tym, co najlepsze. Pamiętajmy jednak o tym, aby codziennie okazywać drobne miłosne gesty i dawać powody do kochania. Nie zapominajmy o wspólnych chwilach z dziadkami czy rodzicami, rodzeństwem lub przyjaciółmi wszystkimi, którzy są bliscy naszemu sercu. Nasze uczucia powinniśmy okazywać na co dzień, nie tylko 14 lutego. Nie ma bowiem nic bardziej wartościowego niż radość i uśmiech na twarzy
ukochanej osoby.


Idealną propozycją na okazanie naszej miłości będzie słodki prezent, czyli dekorowane Ptasie Mleczko®. Najwyższej jakości czekolada, delikatna, przepyszna pianka oraz niepowtarzalny wzór to połączenie idealne. W edycji limitowanej każda kostka została ozdobiona uroczymi serduszkami.


Warto podkreślić, że jest to hit na arenie międzynarodowej, do którego produkcji wykorzystano innowacyjną technologię, nie stosowaną dotąd na tak dużą skalę. Dekorowane Ptasie Mleczko® na Walentynki dostępne będzie w dwóch wariantach smakowych: waniliowym i Karmellove. Ten niebiański przysmak idealnie sprawdzi się jako upominek dla ukochanej osoby.


Codziennie, nie tylko na Walentynki produkty od E.Wedel sprawią, że wspólnie spędzone chwile będą wyjątkowe, radosne i niepowtarzalne!

Walentynkowe słodkości od E.WedelWalentynkowe słodkości od E.Wedel materiały prasowe