Jak uniknąć wizerunkowego faux paus na imprezie?

Stylizację na imprezę planujesz już miesiąc wcześniej, ale za każdym razem zapominasz o makijażu i zostawiasz to na ostatnią chwilę? Czas na zmianę nawyków! Oszczędź sobie obawy, że na imprezie coś nagle pójdzie nie tak. Jak uniknąć wizerunkowego faux paus?

Podkład nie tak idealny, jak się wydawał

Zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, że przed samą imprezą nałożyłaś niedawno zakupiony podkład, bo miał być taki świetny, długotrwały i kryjący, a konsultantka w drogerii prawie ręczyła za niego głową? Najgorsze, co może Ci się wydarzyć podczas ważnego wieczornego wyjścia, to zważony lub źle dobrany podkład. Mamy na to radę! Przed planowaną imprezą przetestuj wcześniej zarówno podkład, jak i resztę produktów do makijażu. Nałóż go do pracy, na spotkanie ze znajomymi - gdzieś, gdzie szybko będziesz w stanie zorientować się, jeśli coś będzie z nim nie tak i będziesz mogła od razu to poprawić. Czujne oko przyjaciółki też się przyda! Najlepiej użyć wszystkich zaplanowanych kosmetyków przy okazji jednego makijażu, ponieważ może się zdarzyć, że podkład nie współgra z bazą, korektorem lub pudrem. Jeśli jednak nie pomyślałaś o tym wcześniej i teraz masz istną awarię, to pamiętaj o jednej ważnej zasadzie: nie dokładaj warstw, będzie to wyglądało jeszcze gorzej! Bibułki matujące lub jedna warstwa chusteczki higienicznej mogą okazać się w tym wypadku niezbędne.

Zadbaj o uśmiech

Impreza już za kilka dni, a Ty chciałabyś zrobić wrażenie na swoich znajomych lub na osobie, która Ci się podoba? Postaw na czerwoną szminkę! Nic tak nie przyciąga uwagi innych jak idealnie umalowane, krwistoczerwone usta - ten kolor jest zawsze w modzie! Żeby efekt był jeszcze bardziej piorunujący, a makijaż zaprezentował się nieskazitelnie, zadbaj tydzień wcześniej również o swój uśmiech. Zęby jaśniejsze o kilka odcieni z pewnością poprawią Twoją pewność siebie! Wystarczą do tego produkty drogeryjne do stosowania w domowym zaciszu, np. System Wybielający Rapid White. Stosuj go 2 razy dziennie, a Twój uśmiech już w kilka dni stanie się wyraźnie bielszy. Do tego wypeelingowane i nawilżone usta, dopasowana kolorystycznie konturówka i perfekcyjny look gotowy!

Nie zapominaj o butach!

Jedną z najgorszych rzeczy, które mogą Ci się przydarzyć podczas imprezy, to odciski i bolące stopy! Kupiłaś buty i po 5 minutach wydaje Ci się, że są one najwygodniejszymi, jakie kiedykolwiek miałaś? Niestety, ale możesz się bardzo boleśnie pomylić. Kilka dni przed wyjściem koniecznie rozchodź nowe buty - przetestuj ich wygodę przez kilka godzin. Warto, żebyś zaopatrzyła się również w wygodne wkładki, które nie tylko ochronią Twoje stopy przed zmęczeniem i odciskami, ale również pozwolą utrzymać nieskazitelną czystość w Twoich nowych, być może wymarzonych butach. Do torebki schowaj również kilka plasterków - jeśli nie przydadzą się Tobie, być może pomożesz koleżance w potrzebie.

System Wybielający Rapid White

.        produkt inspirowany metodami rozjaśniania zębów stosowanymi w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych

.        prowadzi do rozjaśnienia zębów o maksymalnie 4 odcienie w ciągu 7?dniowej kuracji

.        pozbawiony nadtlenku wodoru

.        wzbogacony o pastę do zębów z opatentowaną aktywną formułą

.        do zestawu dołączona skala bieli zębów