ALL YOU NEED IS... LOVE czyli 5 460 dowodów miłości od CURAPROX

Dowodów miłości, nigdy za wiele! Właśnie dlatego, marka CURAPROX stworzyła ich aż 5 460! Kultowa szczoteczka do zębów CS 5 460 ultra soft, która podbiła już serca wszystkich, dostępna jest teraz w limitowanej edycji LOVE. Uroczy i nierozerwalnych duet z różowym serduszkiem na główce to świetny gadżet, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy naszej drugiej połówki.

Oprócz tego, że szczoteczka CURAPROX CS ultra soft z limitowanej edycji LOVE wyróżnia się oryginalnym designem, to przede wszystkim wyraz miłości CURAPROX do. naszych zębów i dziąseł. Wszystko dzięki dużemu zagęszczeniu (aż 5 460 na jednej główce), ultra cienkich włókien CUREN?, które skutecznie rozbijają i usuwają osad nazębny, a jednocześnie są niezwykle delikatne dla dziąseł i zębów. Dodatkowo, kompaktowa i lekko odchylona główka pozwala dotrzeć tam, gdzie dla normalnej szczoteczki to prawdziwe wyzwanie, a ośmiokątna rączka pomaga trzymać szczoteczkę pod właściwym kątem.

Produkty szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta:

shop.curaprox.pl