Lekkość włosa zimą! Odżywki w piance Jantar

Zima to bardzo trudny czas dla naszych włosów. Mroźne powietrze, częste zmiany temperatury sprawiają, że włosy stają się matowe i łamliwe. Co więcej włosy ukryte pod czapką tracą swoją puszystość, a fryzura staje się oklapnięta. Dzięki odżywkom w piance Jantar możemy cieszyć się lekkimi i zdrowymi włosami także w zimę. Odżywki nie obciążają włosów, pozwalając przy tym na odpowiednie nawilżenie i ochronę.

Szczególnie zimą warto zwrócić uwagę na lekkie odżywki w piance, które nie obciążają włosów, a jednocześnie odpowiednio je pielęgnują. Marka Jantar proponuje, aż trzy warianty odżywek: do włosów słabych i pozbawionych objętości, do delikatnych i bardzo zniszczonych oraz  do tłustych u nasady, suchych na końcach. W każdym z nich bazę stanowi wyciąg z bursztynu, który je wzmacnia i odżywia.

Odżywka dedykowana posiadaczkom włosów słabych i pozbawionych objętości sprawi, że pasma podniosą się od nasady, a jednocześnie staną się mocniejsze i bardziej elastyczne. Łatwiej będzie można je także rozczesać. Wszystko dzięki połączeniu kolagenu, który dodaje sprężystości i zapobiega rozdwajaniu i łamaniu się włosów oraz keratix?, który odbuduje ich uszkodzoną strukturę.

Również posiadaczki włosów delikatnych i bardzo zniszczonych znajdą w ofercie Jantar wariant idealny dla siebie. Będzie nim odżywka wzbogacona o ceramidy, znane w kosmetyce ze swoich właściwości odbudowujących i nadających sprężystości. Regenerację i wzmocnienie oraz jedwabisty połysk zapewnią z kolei fosfolipidy.

Natomiast dla osób, których problemem są  włosy tłuste u nasady i suche na końcach, najlepszym rozwiązaniem będzie odżywka z zawartością poprawiających kondycję skóry głowy i włosów niacynamid, które zmniejszą tendencje do przetłuszczania się włosów. Dodatkowo zawarta w tym preparacie keratyna wygładzi i zregeneruje osłabione pasma.

Wszystkie odżywki w piance marki Jantar dostępne są w opakowaniach 180 ml. 

pianki Jantarpianki Jantar fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe