"Moja droga do piękna jest tutaj" Marzena Rogalska została ambasadorką marki LR Health & Beauty

Nie trzeba jej przedstawiać. Każdy dzień rozpoczyna z uśmiechem i optymizmem. Zaraża pozytywną energią i cieszy się życiem. Dziennikarka, aktorka, autorka bestsellerowych powieści [14.02.2018 premiera jej nowej powieści "Gra w kolory"]. Zakochana bez pamięci w swoich kotach - Bazylu i Kajtku. W tym roku postanowiła zrobić coś nowego - została ambasadorką marki kosmetycznej LR Health & Beauty, sygnując tym samym linię aloesowych kosmetyków LR Aloe Via.

W roli ambasadorki wystąpiła po raz pierwszy podczas uroczystej gali z okazji rozpoczęcia roku, a także okrągłej, 13-tej rocznicy marki w Polsce [13.01.2018]. Jak sama stwierdziła: „Ta data wróży nam wiele dobrego. W końcu sama urodziłam się 13stego”. Skąd taki wybór? Wydaje się oczywisty. Marzena jest osobą, która uwielbia życie. Ciepła, pełna zrozumienia i pasji do ludzi. Jest naturalna, szczera, zabawna. Te cechy idealnie komponują się z serią aloesowych kosmetyków, LR Aloe Via.


Swoim nazwiskiem będzie sygnowała szeroką gamę produktów marki LR Health & Beauty, które w swojej kompozycji zawierają ceniony od wieków aloes. Inspirowane naturą, wzbogacone o szereg bioekstraktów, klasyczne w swoim designie. Dodatkowo, wizerunek artystki będzie wspierał działania kierowane do Partnerów marki w całej Polsce. Specjalnie z tej okazji została stworzona sesja zdjęciowa, która zostanie wykorzystana w kampanii marki.


Poznaj bliżej wszystkie kosmetyki z serii LR Aloe Via by LR Health & Beauty, promowane przez Marzenę Rogalską:
O serii LR Aloe Via
LR Aloe Via to seria kilkudziesięciu kosmetyków do pielęgnacji ciała, która łączy w sobie dobroczynne właściwości żelu Aloe Vera, z najwyższą kompetencją LR, potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu kosmetyków aloesowych. Wysoka zawartość aloesu, sprawdzone kompozycje składników czynnych i naturalna siła bioekstraktów – to wszystko sprawia, że seria LR Aloe Via jest wyjątkowa, a
przy tym wykazuje wszechstronne działanie: regenerujące, kojące, nawilżające. Produkty nie zawierają parabenów i olejów mineralnych.

Regularne kontrole Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu [IASC] gwarantują wysoką jakośćsurowca - począwszy od etapu uprawy, aż po proces jego przetwarzania. Niezależny Instytut Dermatest potwierdza dobrą tolerancję dermatologiczną produktów. Aż 28 z nich zostało zgłoszonych do opatentowania za sprawą unikatowego połączenia substancji czynnych zawartych w żelu Aloe Vera i różnych bioekstraktów.

LR Aloe Via Krem na dzieńLR Aloe Via Krem na dzień materiały prasowe