Marka dla wszystkich kobiet

Kiedy na Facebooku ogłoszono konkurs na twarz nowej kolekcji marki Urban Legend, swoje zgłoszenia przesłało mnóstwo pięknych dziewczyn. Różne typy urody, różne zainteresowania, a przede wszystkim różne odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego to właśnie Ty masz zostać nową modelką Urban Legend?".

Wysyłając zgłoszenie do konkursu na twarz nowej kolekcji Urban Legend nikt nie spodziewał się, że będzie to linia ubrań sportowych. Marka do tej pory kojarzona była jedynie z kostiumami kąpielowymi oraz swoim nietypową filozofią - #ciałopozytywne. Dlaczego więc Urban Legend nie zdecydowało się na wybór dziewczyny z profesjonalnej agencji modelek?

Od początku istnienia mamy niekonwencjonalne podejście i pragniemy demokratyzować piękno. Do sesji zdjęciowej kolekcji ubrań sportowych Create szukaliśmy wyjątkowych dziewczyn z pasją i ogromnym pokładem pozytywnej energii. Inspirują nas: naturalność, autentyczność, a także ciekawe życiowe historie - mówi Magdalena Urban, założycielka marki.

Zwyciężczyniami konkursu zostały trojaczki: Aleksandra, Joanna i Małgorzata Gotner. Dziewczyny pochodzą z Tomaszowa Mazowieckiego i, jak same o sobie mówią, są siostrami z przypadku ale przyjaciółkami z wyboru. Pomimo tego, że mieszkają w jednym pokoju, studiują ten sam kierunek i wyglądają niemal identycznie - każda z nich czuje się absolutnie wyjątkowo we własnym ciele. Dla nas, reprezentują nie tylko #girlspower, ale również #familypower.

Urban Legend sprzeciwia się modyfikowaniu sylwetek w Photoshopie, dlatego na swoich profilach w mediach społecznościowych, a także na stronie, prezentuje rzeczywiste fotografie swoich klientek. Kobieta Urban Legend może być kimkolwiek chce, niezależnie od tego co myśli o niej reszta społeczeństwa. Zawsze pewna siebie, ambitna, a przede wszystkim prawdziwa we wszystkim co robi.

Nowa kolekcja obejmuje sportowe legginsy, topy, koszulki oraz bluzy, idealnie nadające się zarówno na co dzień, jak i w podróż. Ubrania tradycyjnie wykonywane są w małej rodzinnej szwalni pod Łodzią, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.

Czy można znaleźć lepsze twarze dla kolekcji marki skierowanej do młodych, aktywnych kobiet?

www.urbanlegendbrand.com