Okulary - stylowy dodatek do każdej stylizacji

Do niedawna noszenie okularów korekcyjnych było uważane za przykry obowiązek. Dziś to jeden z najmodniejszych dodatków do każdej stylizacji. Okulary nie tylko poprawiają jakość widzenia, ale podkreślają nasz styl i osobowość. W zależności od kształtu potrafią całkowicie odmienić nasz wizerunek.

W pracy

W relacjach biznesowych bardzo ważne jest to jak wyglądamy ponieważ istotne jest pierwsze ważenie. Dobrze skrojony garnitur, wyprasowana koszula, odpowiednia długość sukienki to pierwsze o czym myślimy kompletując garderobę na spotkanie biznesowe. Jednak często zapominamy o tak ważnym dodatku jak okulary, które znajdują się w centralnej części twarzy. Odpowiednio dobrane stworzą bardziej profesjonalny wizerunek i dodadzą pewności siebie, dlatego wybierając okulary powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ich kształt.

Na co dzień

Okulary korekcyjne wpływają na to jak jesteśmy postrzegani ponieważ nosimy je przez większość dnia. Jeśli chcesz ocieplić swój wizerunek zamień oprawy prostokątne na okrągłe, które złagodzą rysy twarzy. Dzięki temu uzyskasz bardziej luźny i nieoficjalny look. "Dla kobiet idealne będą okulary o kocim kształcie, które dodają wdzięku i urody." - mówi Marcin Krasnodębski ekspert marki Belutti.

Na imprezę

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu doskonałym rozwiązaniem będą okulary w mocnych kolorach lub w niestandardowych kształtach. Nadadzą charakteru każdej, nawet z pozoru nudnej stylizacji i przyciągną uwagę. Dobrym rozwiązaniem będę również okulary z ozdobnymi zausznikami. Nie bój się eksperymentować!

Dostępność: najlepsze salony optyczne na terenie całej Polski.

Więcej na www.belutti.com

O marce:

BELUTTI to polska marka z włoskimi korzeniami, która oferuje oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Marka narodziła się w 1998 roku, w urokliwym włoskim miasteczku Belunno. BELUTTI to połączenie nowoczesnego designu i najwyższej jakości wykonania. Cechą charakterystyczną marki jest dbałość o detale - zdobiące zauszniki lub fronty opraw to znak rozpoznawczy Belutti. Każdy element jest idealnie wkomponowany w oprawę, a starannie wyselekcjonowane materiały są dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Okulary i akcesoria optyczne BELUTTI są dostępne w ponad kilkuset renomowanych salonach optycznych w Polsce i Europie.