Nawilżająca pielęgnacja z Galenic Confort Supreme

Uczucie ściągnięcia i dyskomfort to efekty suchej skóry, której przyczynami mogą być zarówno czynniki chroniczne, jak i tymczasowe uwarunkowania. Zalicza się do nich głównie kondycję skóry, niskie temperatury, wiatr, wodę, ekstremalne upały, klimatyzację, czy menopauzę. Skóra w takim stanie potrzebuje ukojenia i komfortu.

Szczególnie zauważyć można to zimą, kiedy jest wyjątkowo sucha i szorstka. To wynik nieprzyjemnych warunków pogodowych, takich jak suche powietrze, mróz czy silny wiatr.

W tym okresie pomocny będzie skuteczny, nawilżający krem do twarzy, który możemy stosować nawet dwa razy dziennie. Jeśli więc, aktywny dopoczynek na nartach podczas zimowych ferii odbił się na kondycji Twojej skóry, sięgnij po ultra-nawilżający kosmetyk, który przyniesie ukojenie i poprawi jej stan.

Confort Supr?me to linia będąca połączeniem wiedzy i doświadczenia Twórców marki Galénic. Skierowana do kobiet w każdym wieku i z każdym typem skóry, odpowiada na problem stałego lub okresowego uczucia jej ściągnięcia, wywołanego przez niskie i wysokie temperatury, klimatyzację czy menopauzę. Wyjątkowe formuły kolekcji, które powstały w oparciu o fundamenty linii Galénic Argane, to kosmetyki o świeżej i lekkiej konsystencji, przywracające komfort i elastyczność, bez pozostawiania tłustej warstwy na skórze.

KOLEKCJA CONFORT SUPR?ME PODWÓJNE SERUM REWITALIZUJĄCE

Twórcy formuł Galénic chcieli stworzyć bogaty kosmetyk, o wysokiej zawartości nawilżających i odżywczych składników aktywnych, zachowując gładką i miękką konsystencję, która głęboko wchłania się w skórę, pozostawiając uczucie świeżości. To na tych fundamentach powstało dwufazowe serum nowej generacji - "płynna pielęgnacja", będąca połączeniem , fazy wodnej z wysoką zawartością gliceryny roślinnej, która stanowi 30% formuły oraz fazy oleistej (70%), bogatej w olej arganowy i przeciwutleniającą witaminę E. Po wstrząśnięciu obie fazy łączą się, zapewniając skórze maksymalne nawilżenie i odżywienie. Nowatorska dwufazowa formuła z MICROENCAPSULATION?, w przeciwieństwie do klasycznych kosmetyków dwufazowych, nie gęstnieje po wstrząśnięciu, dzięki czemu zapewnia maksymalny komfort i świeżość. Ta opatentowana technologia opiera się na wykorzystaniu cząsteczek zdolnych do mikroenkapsulacji. Podczas wstrząsania cząsteczki zamykają w sobie fazę oleistą, dzięki czemu umożliwiają połączenie obu faz w jednolitą i głęboko docierającą fazę płynną, która nie pozostawia na skórze uczucia lepkości.

Serum podwójnie rewitalizujące to gwiazda nowej kolekcji CONFORT SUPR?ME do pielęgnacji twarzy. Przeznaczone jest dla wszystkich kobiet, które poszukują najwyższego komfortu dla skóry, niezależnie od wieku i typu cery.

Nałóż serum bezpośrednio na skórę lub dodaj kilka kropli do płynnego podkładu, a Twoja cera stanie się świetlista i jędrna. W zależności od potrzeb Podwójnie liftingujące serum można stosować zarówno na co dzień, jak i w ramach okresowych kuracji. 30ml

BOGATY KREM ODŻYWIAJĄCY SPRZYMIERZENIEC CERY SUCHEJ I BARDZO SUCHEJ

Gęsty, jedwabisty krem roztapiający się w kontakcie ze skórą, dający uczucie niezrównanej błogości i świeżości. To bogate połączenie odżywiających składników - oleju arganowego, oleju sezamowego i masła Karité, substancji nawilżających, kojącego wyciągu z nagietka i witaminy E o właściwościach antyoksydacyjnych, o aksamitnej, bogatej teksturze, która łagodnie stapia się ze skórą pod wpływem jej ciepła. Krem zapewnia skórze komfort, bez uczucia lepkości. 50ml

SILNIE ODŻYWIAJĄCY KREM NA NOC NOCNA OCHRONA SKÓRY SUCHEJ

Otulający krem na noc w kontakcie ze skórą stapia się z nią i pielęgnuje przez całą noc. Bogate połączenie odżywczych składników - oleju arganowego i sezamowego, substancji nawilżających, kwasu glicerynowego i witaminy E o właściwościach antyoksydacyjnych otula skórę przez całą noc. Skóra tuż po przebudzeniu jest intensywnie odżywiona, nawilżona i zregenerowana. 50ml

LEKKI KREM ODŻYWIAJĄCY SPRZYMIERZENIEC CERY NORMALNEJ I SUCHEJ

Bogata, gładka i bardzo lekka, idealnie wchłaniająca się emulsja głęboko wnika w skórę, dając jej niezrównane uczucie komfortu, świeżości i lekkości. To bogate połączenie odżywczego oleju arganowego, substancji nawilżających i witaminy E o właściwościach przeciwutleniających z lekką i delikatną konsystencją. 50ml