Prasowacz parowy - praktyczny prezent dla Niej i dla Niego

Czy podarowanie kobiecie w dniu jej święta sprzętu AGD jest faux pas? Czy obdarowany akcesoriami do domu mężczyzna może poczuć się urażony? Przełammy stereotypy, wszak mamy XXI wiek! Praktyczny prezent jest zawsze w dobrym guście. Dlatego prasowacz parowy SteaMaster to propozycja pomysłu na prezent, dla Niej i dla Niego, na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn.

Prasowacz parowy to nie tylko praktyczny, ale też niesztampowy pomysł na prezent. Możemy podarować go zarówno kobiecie na Dzień Kobiet, jak i mężczyźnie na Dzień Mężczyzn. Każdy z nas, przynajmniej od czasu do czasu, prasuje i chce robić to łatwiej i szybciej. Dlatego SteaMaster nie będzie kolejnym nietrafionym upominkiem, a przydatnym w domu sprzętem. 

Steamer sprawdzi się nie tylko do prasowania ubrań, ale także odświeżania tych, których nie pierzemy w domu, m.in. płaszczy, marynarek czy kurtek. Kobieta wygładzi nim trudne do wyprasowania tradycyjnym żelazkiem materiały, jak jedwab czy szyfon, cekinowe sukienki oraz bluzki z aplikacjami i falbankami. Mężczyźnie parownica posłuży do wyprostowania koszul, garniturów czy bawełnianych t-shirtów.

Steamerem prasujemy w pionie, bez konieczności wyciągania deski. Zakładamy ubranie na wieszak, delikatnie naciągamy i dokładnie przykładamy dyszę do materiału. Wykonujemy ruchy do dołu tak, aby wygładzić tkaninę. Gorąca para wnika w głąb ubrania i rozprostowuje jego włókna, nadaje formę, a do tego usuwa nieprzyjemne zapachy. Po prasowaniu SteaMasterem garderoba jest gładka i świeża.

Propozycja prezentu dla Niej i Dla Niego

EM-02

Mini prasowacz parowy

Sprawdzi się do szybkiego prasowania, tuż przed wyjściem z domu, dla Niej i dla Niego. Niezastąpiony w podróży, także służbowej. Jego kompaktowy kształt sprawia, że mieści się w każdej torbie, nawet tej do pracy. Cena: 149 zł.

Propozycja prezentu dla Niej

EM-101

Stacjonarny prasowacz parowy

Różowe cudo parowe dla każdej kobiety. To flagowy model SteaMaster. Sprawdza się do prasowania sukienek, szczególnie tych z aplikacjami, falbanami czy koronkami, jeansowych spodni, a nawet kaszmirowych swetrów, wełnianych płaszczy czy marynarek. 

Propozycja prezentu dla Niego

EM-303

Wyższy poziom pary

Najmocniejszy ze stacjonarnych modeli polecanych do domu. Dla tych najbardziej wymagających panów. Sprawdzi się do prasowania koszul (nawet tych lnianych!), garniturów czy bawełnianych t-shirtów. Do tego ma nowoczesny design i występuje w uniwersalnych kolorach: czarnym i białym. Cena: 989 zł.

***

SteaMaster to marka prasowaczy parowych obecna na polskim rynku od 2009 roku. Działanie urządzeń SteaMaster oparte jest na technologii bezpiecznego prasowania parą. http://www.steamaster.pl/