METAMORFOZA CERY SUCHEJL: LIPID INTELLIGENCE od Dermika

Seria przeznaczona dla kobiet z wyjątkowo problematyczną cerą - bardzo suchą i wrażliwą, stworzona z myślą o pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.

Cera sucha boryka się z problemem niespójnej bariery lipidowej. Jej uszkodzenie sprawia, że już odwodniona skóra narażona jest na dalsze przesuszanie, spadek metabolizmu, a w konse-kwencji przedwczesne starzenie. Błędne koło się zamyka, uczucie dyskomfortu się wzmaga, a wygląd cery pogarsza.

Składniki kremów Lipid Intelligence „uczą” skórę, jak reaktywować jej zdolność do syntezy lipidów. Pomagają przerwać mechanizm błęd-nego koła, przywracając pełną funkcjonalność barierze lipidowej. Zmieniają dotychczasowe źródło problemów w źródło piękna Twojej cery.

INNOWACJE

SYSTEM LIPID-RESTART – reaktywuje zdol-ność skóry do produkcji lipidów oraz uzupełnia braki ceramidów. Regeneruje i wzmacnia barierę naskórkową, aby ograniczyć struktu-ralną ucieczkę wody.

• HYDRO-IQ – reguluje wewnętrzną, struktu-ralną hydro-cyrkulację. Aktywuje syntezę cera-midów i kwasu hialuronowego.

• PRO-KOLAGEN – przeciwzmarszczkowy czynnik o podwyższonej zdolności przenikania. Stymuluje syntezę kolagenu i chroni włókna elastyny przed uszkodzeniami.

• NUTRI-IQ – esencjonalna formuła nasycona odżywczymi i regenerującymi olejkami, do intensywnej nocnej pielęgnacji.

• OLEJ WELWETOWY – olej z nasion amaran-tusa, zwanego kwiatem welwetowym. Dba o miękkość i aksamitną gładkość Twojej skóry.

SKŁAD LINII:

1.NAWILŻAJĄCY KREM LIPIDOWY LEKKA FORMUŁA PRZECIWZMARSZCZKOWA

CERA SUCHA, NA DZIEŃ I NA NOC

2.REGENERUJĄCY KREM LIPIDOWY BOGATA FORMUŁA RZECIWZMARSZCZKOWA CERA BARDZO SUCHA, NA DZIEŃ I NA NOC

3.KOJĄCY KREM LIPIDOWY BEZZAPACHOWA FORMUŁA RZECIWZMARSZCZKOWA CERA SUCHA I WRAŻLIWA, NA DZIEŃ I NA NOC

4.LIPIDOWY KREM-ODŻYWKA ESENCJONALNA FORMUŁA  RZECIWZMARSZCZKOWA CERA ULTRASUCHA, NA NOC

5.NAWILŻAJĄCY KREM LIPIDOWY POD OCZY BEZZAPACHOWA FORMUŁA PRZECIWZMARSZCZKOWA  CERA SUCHA, NA DZIEŃ I NA NOC

Kremy Lipid Intelligence wykorzystują zaawansowane, inteligentne składniki, które „uczą” cerę suchą, jak rozwiązać problem odwodnienia u źródła jego powstawania. Dzięki temu skutecznie redukując charakterystyczne dla niej uczucie dyskomfortu oraz wyhamowują procesy przedwczesnego starzenia, wynikające z jej przesuszenia.