Hydradermabrazja w kremie

Nadmierna keratynizacja naskórka i zaburzenia w jego złuszczaniu odbierają cerze jej blask i sprawiają, że nasza skóra może wyglądać na szarą i zmęczoną. Aby przywrócić cerze promienny wygląd i porcelanową gładkość, niezbędne jest regularne, a przy tym delikatne złuszczanie naskórka.

Linię Dermika Hydralogiq stworzyliśmy, inspirując się profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą synergię eksfoliacji i regeneracji skóry. Wyjątkowość pielęgnacji Dermika Hydralogiq wynika z zastosowania technologii, które złuszczają naskórek i jednocześnie odbudowują oraz wzmacniają jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji

.
DERMIKA HYDRALOGIQ KREM HYDRA-REWITALIZUJĄCY NA DZIEŃ
CERA NORMALNA I SUCHA 30+


Odnowa skóry, porcelanowa gładkość, promienna cera, nawilżenie, ukojenie
Krem hydra-rewitalizujący to odpowiedź na potrzeby skóry normalnej i suchej. Zastosowane technologie i składniki aktywne (technologie soft-peel i aqua-sense, bioaktywny emolient, ekstrakt z kwiatu porcelanowego) współdziałają, aby delikatnie złuszczać naskórek, wzmacniać jego strukturę oraz przynosić ulgę szorstkiej, podrażnionej skórze. Dzięki temu staje się ona nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji.


TECHNOLOGIA SOFT-PEEL zawiera enzym, który złuszcza naskórek. Odkrywa młoda cerę, otwartą na dobroczynne działanie składników aktywnych.
TECHNOLOGIA AQUA-SENSE reorganizuje naskórek, zatrzymuje wodę w jego strukturach i umożliwia wewnętrzną odnowę skóry.
BIOAKTYWNY EMOLIENT z olejem canola przynosi ulgę szorstkiej, podrażnionej skórze. Formułę wzbogaciliśmy EKSTRAKTEM Z KWIATU PORCELANOWEGO, symbolu nieskazitelnej gładkości, który rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.


Efekt hydradermabrazji w kremie:
• wygładzenie cery po jednym użyciu kremu wg 90% kobiet*
• efekt promiennej cery wg 90% kobiet1
• wzrost nawilżenia po 6 h o 70% i po 24 h o 38%**
• zmniejszenie szorstkości skóry średnio o 26%**
• redukcja drobnych zmarszczek u 90% kobiet**

Sposób użycia:
Stosować rano na oczyszczoną skórę twarzy. Poj. 50 ml Cena 72,50 zł


DERMIKA HYDRALOGIQ KREM HYDRA-WYGŁADZAJĄCY SKÓRĘ WOKÓŁ OCZU
KAŻDY RODZAJ CERY 30+


Odnowa skóry, porcelanowa gładkość, poprawa kolorytu skóry wokół oczu, redukcja zmarszczek Krem hydra-wygładzający skórę wokół oczu jest uzupełnieniem pielęgnacji twarzy. Aby zadbać o delikatną skórę okolic oczu, w kremie połączyliśmy restrukturyzującą naskórek, nawilżającą technologię AQUASENSE, EKSTRAKT Z KWIATU PORCELANOWEGO oraz SZAFIROWE PIGMENTY, które optycznie wygładzają zmarszczki i wyrównują koloryt skóry wokół oczu. Dzięki temu skóra jest odczuwalnie zregenerowana i wygląda młodziej.


Efekt hydradermabrazji w kremie:
• wygładzenie skóry wg 100% kobiet*
• wzrost nawilżenia po 6 h o 80% i po 24 h o 54%**
• poprawa kolorytu skóry wokół oczu 90% kobiet*
• redukcja zmarszczek wg 80% kobiet*


Sposób użycia:
Stosować dwa razy dziennie na skórę powiek i pod oczy.
Poj. 15 ml / Cena 51,50 zł

According to consumer tests; 2 Results of instrumental tests

* Na podstawie badan konsumenckich;

** Na podstawie badan aparaturowych Obraz powierzchni skóry przed i po 5-krotnym zastosowaniu kremu hydra-rewitalizującego.

Dermika na dzień kobietDermika na dzień kobiet materiały prasowe