Radykalne wzmocnienie włosów z marką RADICAL

Produkty do pielęgnacji włosów marki RADICAL łączą w sobie niezwykłą moc naturalnego skrzypu polnego ze skutecznością innowacyjnych składników. Teraz te cenione preparaty debiutują na rynku w nowej odsłonie. W każdym z kosmetyków wzmacniających znajduje się aż 30% więcej skrzypu polnego. We wszystkich produktach są także nowe składniki aktywne, jak: arginina, niacynamid, ceramidy czy keratyna. Preparaty dostępne w aż sześciu liniach i są jeszcze bardziej skoncentrowane na radykalnym wzmocnieniu włosów! Obecnie wyróżniają się także nowymi, atrakcyjnymi opakowaniami.

Stres, przemęczenie, nieodpowiednia dieta źle wpływają na nasz organizm, co może odbić się także na włosach. W okresie ogólnego przemęczenia obserwuje się znaczne osłabienie i wzmożone wypadanie włosów. Z prawidłowo owłosionej głowy ma prawo wypaść od 60 do nawet 100 włosów dziennie - i jest to całkowicie naturalne. Jeśli jednak wypada ich więcej, i, co gorsza, nie odrastają nowe - czas się zaniepokoić. Przyczyn osłabienia włosów jest bardzo dużo: różnego rodzaju choroby, zaburzenia hormonalne, niektóre leki, np. na nadciśnienie, czy obniżające krzepliwość krwi (o czym
nie każdy wie), nieprawidłowa uboga dieta (np. drastyczne odchudzanie się), depresja.

Warto więc przede wszystkim znaleźć przyczynę utraty włosów i ją usunąć.
Jeśli słaba kondycja i niezadowalający wygląd włosów, nie ma głębszej zdrowotnej przyczyny warto zadbać o:
- Właściwą dietę. Nie może w niej zabraknąć witamin, zwłaszcza A oraz z grupy B, E, a także mikroelementów (żelaza, cynku, magnezu, selenu).
- Zdrowy styl życia, czyli wysypiać się, nie palić papierosów, jeśli to możliwe unikać stresu, który ma wielki wpływ na wygląd włosów.
- Właściwe kosmetyki, dobrane do rodzaju włosów, które wzmocnią je i będą odpowiednio pielęgnować - to bardzo ważne!


W najnowszej odsłonie serii preparatów do włosów RADICAL®, jest aż o 30% więcej skrzypu polnego. Ta niezwykła roślina w swoim składzie posiada duże pokłady krzemionki w łatwo przyswajalnej postaci, a także potas, krzem i cenne flawonoidy. Dzięki temu wspiera ona prawidłową pracę i rozwijanie się tkanek szybko rosnących, które znajdują się we włosach. W kosmetykach RADICAL® cudowne działanie skrzypu, wspierają liczne składniki aktywne m.in.: arginina, która pobudza naturalne procesy zachodzące w cebulach, zapewniając bardziej intensywny i szybszy wzrost włosów, keratyna – dogłębnie regeneruje zniszczone włosy i chroni przed uszkodzeniami, trichogen – silnie aktywizuje włosy do wzrostu, widocznie zagęszczając fryzurę, ceramidy – regenerują strukturę włosa na całej jego długości oraz zwiększając odporność na uszkodzenia i inne. Cała seria to połączenie tradycyjnych wyciągów z
roślin z innowacyjnymi technologiami i składnikami, co daje najlepszy efekt i odmienia zmęczone i osłabione włosy, nadając im zdrowy wygląd.


RADICAL® to, aż 6 linii pielęgnacyjnych. Podstawowa linia do włosów osłabionych i wypadających, a także linie dedykowane:
- do włosów suchych i łamliwych
- do włosów cienkich i łamliwych
- do włosów zniszczonych
- do włosów przetłuszczających się
- do włosów z łupieżem


RADICAL® linia do włosów osłabionych i wypadających. W jej skład wchodzi 5 preparatów do kompleksowej pielęgnacji włosów każdego dnia. Każdy z kosmetyków zawiera teraz 30% więcej skrzypu polnego oraz wzmacniające włosy składniki aktywne.