RE9 ADVANCED: PRZECIW OZNAKOM STARZENIA SIĘ SKÓRY

Kolekcja RE9 Advanced powstała w celu zaspokojenia szczególnych potrzeb starzejącej się skóry. Stosowana systematycznie pomaga poprawić wygląd skóry pod względem jędrności, elastyczności i napięcia, zmniejszając widoczność drobnych oraz głębszych zmarszczek. Produkty RE9 Advanced pomagają poprawić nawilżenie dojrzałej skóry i sprawić, że wydaje się odżywiona i młodzieńcza.

Formuły tych produktów powstają dzięki innowacyjnej technologii wykorzystującej Komórki Macierzyste Pomarańczy Uzyskane w Zrównoważonym Procesie, które sprawiają, że skóra wygląda na gładszą i pełną blasku. Produkty z kolekcji RE9 Advanced zawierają również m.in. wyciąg z alg, peptydy oraz inne składniki pochodzenia roślinnego.

Komórki Macierzyste Pomarańczy Uzyskane w Zrównoważonym Procesie pomagają poprawić wygląd skóry pod względem blasku, elastyczności, jędrności i ogólnej kondycji, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia widoczności zmarszczek poprzez odżywianie skóry. Pozyskane ze źródeł roślinnych emulgatory, środki powierzchniowo czynne i składniki o właściwościach nawilżających wspomagają delikatną barierę skóry poprzez zwiększanie nawilżenia.

RE9 ADVANCED?

REGENERUJĄCE SERUM W BALSAMIE

Pojemność: 237 ml

DZIAŁANIE:

Jeśli skóra Twojego ciała jest wyraźnie przesuszona i ma skłonności do łuszczenia, zadbaj o jej odpowiednią pielęgnację i intensywne nawilżenie. Regenerujące serum w balsamie z kolekcji RE9 Advanced? łączy w sobie działanie dwóch produktów: z jednej strony dba o odpowiedni poziom nawilżenia, wspomaga barierę ochronną i przynosi skórze uczucie ukojenia, a z drugiej działa jak delikatny peeling - dzięki zawartości kwasów AHA delikatnie złuszcza naskórek. Jego wyjątkowa formuła oparta na składnikach pochodzenia roślinnego sprawia, że skóra jest wyjątkowo miękka i delikatna w dotyku oraz pełna blasku. Regenerujące serum w balsamie z kolekcji RE9 Advanced? pomaga wyraźnie poprawić wygląd przesuszonej skóry, szczególnie na łokciach, kolanach, dłoniach i stopach oraz wspomaga barierę nawilżającą skóry, chroniąc ją przed wysuszeniem w ciągu dnia.

SKŁADNIKI:

Regenerujące serum w balsamie z kolekcji RE9 Advanced? to produkt wegański, bezglutenowy, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, który zawiera m.in.:

. Stabilizowana witamina C zwiększa i utrzymuje nawilżenie, wspomagając kolagen, co przyczynia się do poprawy wyglądu skóry pod względem drobnych zmarszczek i nadaje jej młodzieńczy blask.

. Wyciąg z brunatnic pomaga zmniejszyć widoczność drobnych i głębszych zmarszczek, wspomagając kolagen w zewnętrznej warstwie skóry.

. Kwasy alfa-hydroksylowe pomagają nadać powierzchni skóry gładki wygląd.

. Olejek z awokado ma właściwości nawilżające, pomaga nadać skórze miękki i gładki wygląd oraz przywrócić jej blask.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nałóż produkt na skórę całego ciała, skupiając się szczególnie na wysuszonych partiach tj. łokcie, kolana oraz pięty. Okrężnymi ruchami wykonaj delikatny masaż aż do wchłonięcia preparatu.  Ponieważ produkt zawiera kwasy alfa-hydroksylowe, nie stosuj go na świeżo wydepilowanej skórze.

Arbonne International

Założona w 1975 roku w Szwajcarii firma Arbonne International, LLC tworzy produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała, wspomagające zdrowy styl życia, dobre samopoczucie i siły witalne. Produkty te powstają z największą starannością, w oparciu o najwyższej jakości składniki pochodzenia roślinnego i według innowacyjnych metod naukowych. Motto firmy Arbonne to: "pure safe beneficialTM". Wszystkie formuły naszych produktów są wegańskie, na co posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają normy Purity and Safety Ingredient Policy, czyli naszych wewnętrznych zasad dotyczących składników. Produkty Arbonne są dostępne na stronie arbonne.pl lub poprzez sieć naszych Niezależnych Konsultantów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Tajwanie i Polsce. Arbonne to prywatna firma z siedzibą w Irvine w Kalifornii. Aby uzyskać więcej informacji również dotyczących składników produktów, zapraszamy na stronę arbonne.pl. Arbonne? jest zarejestrowanym znakiem towarowym Arbonne International, LLC.