Wielkanocne inspiracje od Fyrklövern. Świąteczny stół pełen piękna i miłości

Elegancko zaaranżowany wielkanocny stół to zapowiedź nadchodzących świąt. Ten obfitujący w spotkania rodzinne czas to chwile pełne radości, pozytywnej energii i szczęścia. Jak sprawić, aby zyskały zachwycającą aranżację? Wyjątkowa porcelana i piękne szkło od Fyrklovern podkreślą niepowtarzalny klimat wspólnych posiłków i sprawią, że cudowna atmosfera i wspomnienia na długo pozostaną w pamięci i sercu gości oraz domowników.

Zastawa DIAMOND zdobiona ręcznie 18-karatowym złotem lśni na stole niczym najpiękniejsza biżuteria, a diamentowe inspiracje można odnaleźć w każdym, nawet najmniejszym elemencie serwisu. Królewski blask porcelany w połączeniu z kryształowymi szklankami oraz kieliszkami do wina z unikalnej kolekcji szkła CRYSTAL DIAMOND to kwintesencja elegancji i luksusu. Wytworny charakter świątecznego posiłku podkreślą świeże kwiaty i subtelne wielkanocne stroiki. Tak przygotowany stół stanie się miejscem dla niezwykłych i  pełnych ciepła rodzinnych chwil w podniosłej atmosferze.

Nowoczesna, a jednocześnie niezwykle wytworna porcelana VICTORIA to spełnienie marzeń o  romantycznej i rodzinnej atmosferze, towarzyszącej nam podczas  Świąt Wielkiej Nocy. Unikalne wzornictwo w   połączeniu z   subtelnym, wijącym się jak wstęga  na  białej  porcelanie  dekorem z  18-karatowego złota,  idealnie komponują się ze szlachetnością białego obrusu, tworząc klasyczną i elegancką kompozycję. Tak przygotowany  świąteczny stół, ozdobiony kolorowymi kwiatami i pisankami, to pełna harmonii  zachwycająca obietnica  wyjątkowej, niezapomnianej świątecznej atmosfery.

Niezwykle romantyczna pastelowa aranżacja świątecznego stołu oddaje cudowne ciepło, bliskość i urok wspólnych chwil. Serwis SONJA - nowość zainspirowana złotą rocznicą ślubu norweskiej pary królewskiej: Sonji i Haralda,  to piękno i wdzięk kwiatów ślubnego bukietu, odwzorowane na śnieżnobiałej porcelanie o  ręcznie malowanym, platynowym brzegu. Zastawa MOMENTS została zaprojektowana, aby celebrować pasję życia oraz niekończącą się miłość do rodziny.  Czas Wielkanocy to wyjątkowy moment, który daje wyraz tym wspaniałym uczuciom, a piękna porcelana i odświętnie przystrojony stół  zapewniają im elegancką i , doniosłą oprawę.  Ponadczasowy design, eleganckie połączenie szarości, bieli i pastelowego różu, ręcznie zdobiony brzeg z prawdziwej platyny oraz delikatny wzór pereł stworzą pełną subtelności i wyrafinowania wielkanocną aranżację.

Radosne wiosenne świętowanie zyska piękną oprawę, gdy nakryty z wyjątkową dbałością stół ozdobimy bukietami świeżych kwiatów. W poszukiwaniu wytworności i wyjątkowej elegancji doskonale sprawdzi się ekskluzywny serwis CELEBRATION o lekko falistym kształcie, ozdobiony subtelnym, ręcznie nanoszonym wzorem z platyny w eleganckim odcieniu błyszczących szarości, którego niezwykła finezja dopełni całości wielkanocnej aranżacji. Serwis POLSKA 100 to wyjątkowa nowość dla poszukujących porcelany o ponadczasowym charakterze. Stylowa, dekorowana 18-karatowym złotem i prawdziwą platyną zastawa będzie najlepszym dopełnieniem stołu zarówno podczas świętowania Dnia Niepodległości jak i  ważnych świąt i  rodzinnych uroczystości w ciągu całego roku.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl oraz www.pieknyserwis.pl