WE ARE THE COLORS by Natalia Siwiec

Polska marka Indigo po raz kolejny udowodniła, że jest ekspertem w dziedzinie kolorów i stworzyła wspólnie z Natalią Siwiec wyjątkową kolekcję WE ARE THE COLORS. To 15 lakierów hybrydowych w odważnych, niepowtarzalnych i nasyconych odcieniach kojarzących się z wakacjami, wolnością i kobiecością.

Indigo uwielbia bawić się kolorami, czego dowodem jest najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych. Królują w niej wyraziste i energiczne barwy, które jednoznacznie kojarzą się z wakacjami, wolnością, ale także z kobiecością. W tym sezonie na paznokciach rządzi kolor!

"WE ARE THE COLORS" to szósta kolekcja lakierów Indigo, która powstała przy współpracy z Natalią Siwiec - ambasadorką marki. Modelka już od czterech firmuje swoim nazwiskiem lakiery Indigo i tworzy lakiery, które podbijają serca kobiet. Dotychczasowe kolekcje Natalii okazały się wielkim sukcesem, a kolory przez nią tworzone były najbardziej rozchwytywanymi kolorami poprzednich sezonów.

Najnowsza kolekcja "WE ARE THE COLORS" to 15 fenomenalnych odcieni, które stanowią absolutny "must have" na lato. Soczyste, wyraziste, radosne, pełne pozytywnej energii i wibracji kolory wspaniale podkreślą piękno muśniętych słońcem dłoni. Wystarczy jedno spojrzenie, by stwierdzić: "Chcę mieć ten lakier na paznokciach". Natalia Siwiec na swój numer jeden wybrała odcień Hedonista, czyli bardzo energiczny pomarańcz.

WE ARE THE COLORS to 15 wyjątkowych kolorów:

. Maybe Baby - cukierkowy róż . Bad Icon - malinowy neon . Popstar - neonowy róż . Hedonista - energetyczny pomarańcz . Summerlicious - ciepły odcień brzoskwini . Superduper - delikatny, mleczno-brzoskwiniowy kolor . Be My Habibi - czarujący lilaróż . Bambi Girl - jasna szarość z nutą niebieskiego . Lazy Daisy - przepiękne połączenie niebieskiego i fioletu . Figo Fago - słodki fiolet z nutą różu . Bombastic - intensywny, energetyczny neonowy fiolet . El Capitan - zjawiskowy turkus . Eucalyptus - głęboki morski odcień . Freshmaker - neonowy turkus, łączący jasną zieleń z niebieskim . Baobab - zachwycający szmaragd

Przy okazji nowej kolekcji, marka Indigo po raz pierwszy stworzyła sesję wizerunkową, w której postawiła na monochromy. Sama ambasadorka ma swoich faworytów jak np. Hedonista "Kocham Hedoniste, to mój faworyt z kolekcji". Również kontrowersyjna nazwa Superduper skradła serce Natalii: "Lubię nieoczywistości, kolor subtelny - nazwa ostra". I jak na sexbombe przystało, kolor Bombastic został wyróżniony przez ambasadorkę marki - "Bombastic dla sexbomb idealny".