Moc aloesu w codziennej pielęgnacji

Szukasz ochrony, skutecznego nawilżenia i sposobu na zapewnienie swojej cerze i skórze promiennego wyglądu? By to osiągnąć, możesz włączyć do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej kosmetyki zawierające aloes, który jest prawdziwą skarbnicą cennych substancji odżywczych. Naturalny wyciąg z aloesu został zamknięty w linii LR Health&Beauty Aloe Via, w której znajdziemy produkty zarówno do twarzy, jak i ciała.

Aloes to prawdziwa skarbnica substancji odżywczych, którą skomponowała sama natura. Dobroczynne właściwości aloesu znane były już w starożytności, a badania przeprowadzone w XX wieku potwierdziły jego pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie[1]. Swoją moc aloes zawdzięcza przede wszystkim składowi – w jego miąższu znajduje się prawie 98% z wody, a pozostałe 2% to ponad 200 składników o dużej aktywności biologicznej[2]. W aloesie znajdziemy witaminę A, C, E oraz witaminy z grupy B. Ponadto królowa roślin leczniczych zawiera minerały: wapń, cynk czy magnez. Codzienne stosowanie preparatów zawierających aloes ma pozytywny wpływ na skórę, szczególnie jeśli jest ona wysuszona lub wrażliwa. Aloes wchłania się cztery razy szybciej niż woda i utrzymuje poziom nawilżenie przez długi czas, dlatego kosmetyki LR Health&Beauty z linii Aloe Via zawierają wyciąg z tej cennej rośliny. W produktach z serii Aloe Via wykorzystywany jest wyłącznie wysokowartościowy miąższ z liści Aloe Vera Barbadensis Miller pochodzących z kontrolowanych upraw na wyżynnych terenach Meksyku. Produkty pozwalają troszczyć się skórę każdego dania, ponieważ aloes wykazuje silne właściwości nawilżające, ochronne, kojące, chłodzące oraz stymulujące proces regeneracji.

Kompleksowa pielęgnacja

W linii Aloe Via od LR Health&Beauty znajdują się produkty, dzięki którym możemy zatroszczyć się o siebie od stóp do głów. Aż 28 z nich zostało zgłoszonych do opatentowania ze względy na wyjątkowe połączenie substancji czynnych z aloesu i różnych bioekstraktów. Uczucie komfortu, idealne oczyszczanie i pielęgnacje oferuje linia do twarzy, która dzięki bogactwu składników, w tym wysokiemu stężeniu aloesu, pozwala utrzymać właściwy poziom nawilżenia skóry. Regularne kontrole Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu (IASC) gwarantują wysoką jakość aloesu, począwszy od etapu upraw aż po proces przetwarzania surowca. Niezależny instytut Dermatest potwierdza dobrą tolerancję dermatologiczną produktów, dzięki składowi, który zawiera wyjątkowe połączenie substancji czynnych zawartych w żelu Aloe Vera i różnych bioekstraktach. Naturalne właściwości regenerujące aloesu zostaną docenione także przez posiadaczy wrażliwej i podrażnionej skóry.

Odkryj moc kosmetyków z aloesem

Linia LR Health&Beauty Aloe Via składa się z produktów do codziennej pielęgnacji:

·         Twarzy i dekoltu (cera normalna oraz linia do cery wrażliwej/alergików),

·         Ciała,

·         Włosów,

·         Jamy ustnej.

Wśród produktów znajduje się kilka nowości zawierających wysoką zawartość miąższu z aloesu i są to m.in. Aloe Vera ekspresowa maseczka nawilżająca polecana dla osób borykających się z suchą i wrażliwą cerą. Osoby chcące wesprzeć proces regeneracji swojej sylwetki i pragnące poprawić jej wygląd mogą sięgnąć po Aloe Vera modelujący żel do ciała – jego skuteczność potwierdza 70% badanych, którzy stwierdzili, że skóra jest widocznie ujędrniona i wzmocniona. Koloryt skóry oraz jej elastyczność poprawi także regularne stosowanie kolejnej nowości, czyli Aloe Vera kremu korygującego do ciała z zawartością 30% żelu Aloe Vera, bioekstraktu z zielonej herbaty i aktywnego kompleksu Legance®.

Oprócz linii skierowanej przede wszystkim do kobiet, w ofercie marki znajdują się również produkty do pielęgnacji dla mężczyzn oraz nowości w postaci produktów dedykowanych dla dzieci.

Linia Aloe Via od LR Health&Beauty została zamknięta w nowych, nowoczesnych i bardzo poręcznych opakowaniach z prostymi, czytelnymi etykietami odwołującymi się do głównego składnika, czyli aleosu.

Odkryj linię kosmetyków LR Health&Beauty Aloe ViaOdkryj linię kosmetyków LR Health&Beauty Aloe Via materiały prasowe

-----------------------------------------------------
[1] Dr Reynolds T., Aloe Vera Nature’s Silent Healer, 2003.

https://books.google.pl/books?id=nfJCulLeVrMC&pg=PA55&lpg=PA55&dq=1985+roku+Dr+Jeffrey+Bland+z+Linus+Pauling+Institute&source=bl&ots=FY-SePN2p_&sig=R1Arp-toHx_b-OD9Uwc3lptrad4&hl=pl&sa=X&ved=0ahUKEwi6x6SRvd3SAhUlKsAKHYeHBnAQ6AEIHDAA#v=snippet&q=study&f=false
[2] Sapińska E., Lecznicze właściwości aloesu.

http://biotechnologia.pl/biotechnologia/artykuly/lecznicze-wlasciwosci-aloesu,12778