Dobrze świętować wyjątkowe chwile - najlepiej z produktami Deluxe z Lidla

We wszystkich sklepach sieci Lidl już można kupić niezwykłe produkty premium marki Deluxe. Jest to atrakcyjna oferta, dzięki której możemy skosztować wyjątkowych smaków i uatrakcyjnić nasz świąteczny stół.

Święta Wielkanocne coraz bliżej. To okazja do rodzinnych spotkań przy stole i cieszenia się towarzystwem najbliższych. To również tradycyjnie czas suto nakrytych stołów, zapachu tartego chrzanu i gotującego się na kuchni żuru. Spotkania z najbliższymi to też pretekst do skosztowania nowych smaków, testowania specjałów z całego świata. Z szerokim wachlarzem wykwintnych produktów delikatesowych od lat przychodzi Lidl oferując wybór przysmaków pod marką Deluxe.

Produkty Deluxe od LidlaProdukty Deluxe od Lidla materiały prasowe

Od początku marca do samych Świąt Wielkanocnych pod marką Deluxe możemy szukać zarówno produktów wytrawnych jak i słodkich. Miłośników morskich smaków z pewnością zainteresują krewetki wykwintne z certyfikatem ASC1, gwarantującym, że produkt pochodzi ze zrównoważonej hodowli. Wartym uwagi produktem jest również oryginalna, włoska szynka Prosciutto di San Daniele, certyfikowana Chronionym Oznaczeniem Geograficznym. W ofercie Deluxe znajdzie się także deska serów, w tym: Parmigiano Reggiano, również z certyfikatem Chronione Oznaczenie Geograficzne,
klasyczny Camembert lub wyjątkowa Mozzarella z mleka bawolego.

Na deser z kolei Lidl proponuje Tiramisu lub słodki krem pistacjowy do smarowania.
Dla każdego coś smacznego!