Czekolada Toblerone - słodkie uzupełnienie wielkanocnych spotkań

Wyjątkowo pyszna czekolada Toblerone Milk z dodatkiem alpejskiego mleka, stanowi smakołyk świetnie wpasowujący się w sezon wielkanocnego ucztowania. Dzięki charakterystycznemu trójkątnemu kształtowi ułatwiającemu porcjowanie sprawdzi się idealnie do dzielenia z bliskimi, a także - jako upominek od zajączka.

Toblerone to szwajcarski specjał o ponad 100-letniej tradycji. Jego sekret tkwi w najwyższej jakości, odpowiednio, dobranych składnikach. Delikatna czekolada z alpejskiego mleka, wysokogatunkowe ziarna kakaowca, nugat Montelimar z dodatkiem miodu oraz migdały tworzą unikalną, a przy tym pyszną całość. Czekolada Toblerone dostępna jest w czterech wersjach: Milk – klasycznej mlecznej, Fruit&Nuts -
z rodzynkami, Dark – dla miłośników intensywnej nuty kakao, oraz White – białejo słodkim, mlecznym smaku. Dzięki tak szerokiemu wyborowi z łatwością możesz dopasować oryginalny, szwajcarski upominek do gustu obdarowanego. Chcesz zaskoczyć rodzinę wyjątkową wersją tradycyjnych wielkanocnych wypieków? Wykorzystaj Toblerone do przygotowania babki czy mazurka, taka propozycja z pewnością podbije serca i podniebienia gości.

Czekolada Toblerone Fruit&Nuts, Dark, Milk, White

Gramatura: 100 g

Cena rekomendowana: 5,99 zł