Nowość. Forticea- szampon wzmacniający Rene Furterer

Marka René Furterer wykorzystując swoje doświadczenie i ekspertyzę w naturalnej pielęgnacji włosów oraz szeroką wiedzę o botanice, stworzyła nowy, zindywidualizowany rytuał pielęgnacyjny. Jego formuła opiera się wyłącznie na starannie wyselekcjonowanych składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego, które mają za zadanie wzmocnić włosy i dodać im energii.

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD SKÓRY GŁOWY. 

Włosy czerpią swoją siłę i witalność z głębszych warstw skóry głowy - silnie ukrwionych tkanek, które dostarczają im substancji odżywczych. Kuracja FORTICEA dostarcza cebulkom włosów składników odżywczych oraz substancji stanowiących źródło energii. Dzięki temu włosy wyglądają na zdrowe, wzmocnione i pełne energii.

SKŁADNIKI AKTYWNE BĘDĄCE NATURALNYMI ŹRÓDŁAMI ENERGII. 

Marka René Furterer tworząc linię FORTICEA wykorzystała unikatowe właściwości guarany - składnika aktywnego, który jest naturalnym źródłem energii oraz olejków eterycznych z pomarańczy, lawendy i rozmarynu. To unikatowe połączenie składników aktywnych dodaje włosom siły i energii, każdego dnia. 

GUARANA. NATURALNE ŹRÓDŁO ENERGII DLA TWOICH WŁOSÓW

Guarana to symbol siły, energii i mocy, od setek lat ceniona za swoje niezwykłe właściwości energetyczne i pobudzające. Zamieszkujący dziewiczą puszczę Amazońską w Brazylii, Indianie z plemienia Guarani, byli prekursorami w hodowli tego drogocennego nasiona. Pnącze guarany osiąga wielkość nawet do 12 metrów oraz żyje około 40 lat. Z nasion guarany Indianie przyrządzali pobudzający napar, który niwelował głód oraz zmęczenie - dzięki niemu mogli wyruszyć na całodzienne polowanie, nie odczuwając przy tym głodu oraz spadku energii. 

DAWKA ENERGII

Ziarna guarany zawierają nawet czterokrotnie większe stężenie kofeiny niż kawa. Ponadto, w ich składzie znajdziemy cenne mikroelementy oraz minerały. W połączeniu z nimi, kofeina działa jako naturalny środek energetyzujący oraz wzmacniający, który stymuluje wzrost włosa oraz pobudza rozwój cebulek.

NIEZWYKŁE POŁĄCZENIE TRZECH OLEJKÓW ETERYCZNYCH 

Formuła rytuału pielęgnacyjnego FORTICEA została wzbogacona o trzy olejki eteryczne - pomarańczy i rozmarynu, znanych ze swoich właściwości stymulujących oraz olejku lawendy, który ma działanie tonizujące i oczyszczające. W połączeniu            z guaraną tworzą unikalną kompozycje naturalnych składników aktywnych, które dodają włosom energii oraz wzmacniają je. 

FORTICEA. SZAMPON WZMACNIAJĄCY

100% NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE, BEZ SILIKONÓW DO CZĘSTEGO STOSOWANIA DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW

OBIETNICA ENERGII Szampon wzmacniający FORTICEA dostarcza niezbędną ilość substancji oraz składników odżywczych, które rewitalizują włosy każdego dnia, dodając im energii, siły oraz witalności. ENERGETYZUJĄCA ZMYSŁOWOŚĆ Szampon zawiera zielone biosfery, które podczas mycia i masowania uwalniają olejki eteryczne. Olejki eteryczne z pomarańczy, rozmarynu i lawendy stymulują mikrocyrkulację krwi w obrębie cebulki, odżywiając ją, a tym samym wzmacniając włosy na całej długości. Kremowa konsystencja szamponu delikatnie myje włosy, pozostawiając je miękkie i gładkie. POSTRZEGANA SKUTECZNOŚĆ Ogólne zadowolenie: 96%1 Włosy są odżywione i pełne energii: 92%2 Włosy sprawiają wrażenie lekkich i są bardziej podatne na układanie. 92%2 SPOSÓB UŻYCIA Wmasować szampon w skórę głowy oraz we włosy wykonując koliste ruchy od karku ku górze głowy. Pozostawić preparat na 1-3 minuty, a następnie obficie spłukać.

DOSTĘPNY OD MARCA 2018 ROKU 1- Procent zadowolonych. Badanie konsumenckie prowadzone przez 3 miesiące na próbie 78 mężczyzn. 2- Procent zadowolonych. Badanie konsumenckie prowadzone przez 3 miesiące na próbie 74 mężczyzn; wyniki po 3 tygodniach stosowania