FRYZURA GOTOWA W 2 MINUTY!

Pierwszy szampon Klorane powstał w 1971 r. i zmienił życie kobiet na całym świecie. Przekonałyśmy się, że to niezwykle praktyczny i przydatny kosmetyk, który ekspresowo odświeży włosy w razie niespodziewanej sytuacji, nagłego wyjścia, po wyjściu z siłowni czy długiej podróży, bez dostępu do wody. Dodatkowo, wzorowo spełnia swoje zadanie, kiedy chcemy utrwalić fryzurę lub dodać włosom imponującej lekkości i objętości. Jaki jest ich sekret?

Formuły suchych szamponów marki Klorane w głównej mierze tworzą 3 składniki aktywne: krzemionka, skrobia kukurydziana i ryżowa oraz beta-cyklodekstryna. To właśnie ich obecność zapewnia absorpcję i wysokie wchłanianie nadmiaru sebum, dzięki czemu błyskawicznie i z łatwością odświeżają włosy, bez konieczności ich mycia. Szampon równie dobrze sprawdza się przy układaniu fryzury. Jest idealnym produktem, który w szybkim tempie, pomoże uporać się ze stylizacją włosów, dodać im objętości, unosząc włosy od nasady, a także utrwalając fryzurę, pozostawiając je lekkie i gładkie, bez efektu obciążenia. Ponadto, szampony posiadają naturalne, lekkie i przyjemne zapachy, które świetnie sprawdzą się u każdej z kobiet. Ten rewelacyjny efekt odświeżenia włosów możemy otrzymać w ekspresowym tempie i w prosty sposób - produkt wystarczy porządnie wstrząsnąć przed użyciem, po czym spryskać włosy blisko nasady, przedziałek po przedziałku, w odległości 30 cm. Pozostawić na włosach na 2 min i następnie usunąć pozostałości za pomocą szczotki lub suszarki.

Sprawdź, jakie szampony możesz znaleźć w portfolio marki Klorane:

LINIA NA BAZIE MLECZKA Z OWSA

DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW

Gama ta opiera się na naturalnym składniku aktywnym, jakim jest mleczko z owsa, które wybrane zostało ze względu na imponującą zawartość węglowodanów, lipidów i witamin o niezwykłych właściwościach łagodzących. Jego wykorzystanie pozwala chronić i pielęgnować delikatne włosy, a połączenie z pudrowymi substancjami zmikronizowanymi, przywraca włosom objętość i lekkość fryzurze.

Z myślą o ciemnych włosach, w gamie znajdziemy także suchy szampon, którego naturalna, beżowa barwa, zapewnia niewidoczne wykończenie i idealnie stapia się z ciemnym kolorem włosów.

LINIA NA BAZIE WYCIĄGU Z POKRZYWY

DO WŁOSÓW PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ

Wybrana ze względów seboregulujących pokrzywa, głęboko oczyszcza tłustą skórę głowy, pozostawiając ją świeżą w zaledwie kilka minut. Zważywszy na bogactwo skopoleptyny i połączeniu z zmikronizowanymi pudrami, wykazuje właściwości regulujące wydzielanie sebum, przywraca równowagę skórze głowy i pozwala wydłużyć czas pomiędzy myciami włosów.

Linia ta, została także uzupełniona o produkt dla włosów ciemnych, który również, dzięki zastosowaniu mineralnych pigmentów, zapewnia niewidoczne wykończenie, które perfekcyjnie pasuje do ciemnych włosów.