Z Netto świąteczne potrawy przyrządzisz ze smakiem

Zanim zasiądziemy do uroczystego Śniadania Wielkanocnego, każdy z domowników dokłada starań, aby jak najlepiej przygotować się na ten wspaniały czas. Netto również przygotowało specjalną ofertę dostępną od 26 i 29 marca. Znajdziemy w niej przybory kuchenne, dzięki którym przyrządzimy świąteczne potrawy, a także akcesoria, które nadadzą naszemu wnętrzu wiosennego powiewu świeżości.

Święta Wielkanocne to czas odpoczynku i radosnych chwil z najbliższymi. Jednak zanim zaczniemy celebrowanie świątecznych chwil, wpadamy w radosny wir przygotowań – pieczemy ciasta, robimy wiosenne porządki i przyozdabiamy stół, na którym znajdą się smakowite potrawy. Netto przygotowało specjalną ofertę, która sprawi, że czas spędzony na wspólnej pracy upłynie nam milej.


Formy idealne na świąteczne wypieki


Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć tradycyjnych wypieków – bakaliowego mazurka, sernika z polewą czekoladową, a także posypanej cukrem pudrem babki drożdżowej. Akcesoria do wszystkich wielkanocnych wypieków znajdziemy w najnowszej ofercie Netto. Formy z tuleją w dwóch rozmiarach dostępne są za 12,99 zł. W sklepach znajdziemy w tej samej cenie również prostokątne foremki. Do świątecznych przygotowań możemy zaangażować najmłodszych. Uśmiech nie zniknie im z twarzy przy pieczeniu babeczek w kształcie królików (forma do pieczenia na 6 babeczek za 9,99 zł), a także przy ozdabianiu muffinek (forma do pieczenia na 12 muffinek za 12,99 zł). Jeśli z kolei wybieramy się z wizytą, w Netto znajdziemy wygodne i praktyczne pojemniki na ciasto – okrągły w cenie 17,99 zł i prostokątny za 19,99 zł.


Stoliczku nakryj się

Podczas świąt najważniejsza jest rodzinna atmosfera. Jednak zawsze staramy się ugościć naszych najbliższych najlepiej, jak potrafimy - dekorujemy stół pięknym obrusem i świeżymi kwiatami. W Netto obrus z gipiurą (69,99 zł) nie tylko jest elegancki, lecz także praktyczny – posiada pokrycie plamoodporne, dzięki któremu rozlane płyny nie wnikają w materiał i szybko znikają po zebraniu czystą ścierką. Z kolei obrus z kolorowymi pisankami (24,99 zł) idealnie skomponuje się ze świątecznymi tulipanami (bukiet 7 sztuk za 7,99 zł) i żonkilami (pęczek 10 sztuk za 2,49 zł).


W Netto znajdziemy również białą zastawę stołową – talerz deserowy, obiadowy i miseczka w cenie 5,99 zł za sztukę. To nie koniec ciekawych produktów, dzięki którym potrawy na wielkanocnym stole podamy naszym gościom w elegancki sposób. Na trzypoziomowej paterze (24,99 zł) lub paterze na nóżce (17,99 zł) zaserwujemy ciasta i babeczki, a w czterolitrowym szklanym słoiku z kranikiem (24,99 zł) wodę z owocami.


Wiosenne porządki 


Wraz z pierwszymi pąkami na drzewach, zabieramy się do porządkowania i sprzątania
naszego domu – wycieramy kurze, chowamy zimowe ubrania – nadajemy naszemu wnętrzu świeżości i wiosennej lekkości. Czasami wystarczy delikatna zmiana, aby cieszyć się nowym wyglądem pokoju. W Netto od 26 marca znajdziemy zestaw pościeli satynowej w piękne kwiatowe motywy, która pochodzi od polskiego producenta (69,99 zł). Dla fanów bardziej stonowanych wzorów sieć przygotowała narzutę patchworkową w kolorze szaro-kremowym (69,99 zł) oraz różnego rodzaju poduszki dekoracyjne (19,99 zł) i poduszki dwustronne na krzesła (19,99 zł). Z kolei świąteczny zajączek najmłodszym może sprezentować zestaw pościeli lub poduszki z motywem ich ulubionej gry Minecraft (75 zł).


Te oraz wiele innych produktów, które umilą przygotowania do świąt Wielkanocnych,
znajdziemy w ofercie sieci Netto od 26 i 29 marca.

Świąteczna oferta od NettoŚwiąteczna oferta od Netto materiały prasowe