RE9 ADVANCED: PRZECIW OZNAKOM STARZENIA SIĘ SKÓRY

Kolekcja RE9 Advanced powstała w celu zaspokojenia szczególnych potrzeb starzejącej się skóry. Stosowana systematycznie pomaga poprawić wygląd skóry pod względem jędrności, elastyczności i napięcia, zmniejszając widoczność drobnych oraz głębszych zmarszczek. Produkty RE9 Advanced pomagają poprawić nawilżenie dojrzałej skóry i sprawić, że wydaje się odżywiona i młodzieńcza.

Formuły tych produktów powstają dzięki innowacyjnej technologii wykorzystującej Komórki Macierzyste Pomarańczy Uzyskane w Zrównoważonym Procesie, które sprawiają, że skóra wygląda na gładszą i pełną blasku. Produkty z kolekcji RE9 Advanced zawierają również m.in. wyciąg z alg, peptydy oraz inne składniki pochodzenia roślinnego.

Komórki Macierzyste Pomarańczy Uzyskane w Zrównoważonym Procesie pomagają poprawić wygląd skóry pod względem blasku, elastyczności, jędrności i ogólnej kondycji, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia widoczności zmarszczek poprzez odżywianie skóry. Pozyskane ze źródeł roślinnych emulgatory, środki powierzchniowo czynne i składniki o właściwościach nawilżających wspomagają delikatną barierę skóry poprzez zwiększanie nawilżenia.

RE9 ADVANCED?

UJĘDRNIAJĄCY KREM DO CIAŁA

Pojemność: 196 ml

DZIAŁANIE:

Ujędrniający krem do ciała z kolekcji RE9 Advanced? to luksusowy i innowacyjny preparat o intensywnym działaniu wspomagającym wygładzanie, nawilżanie oraz młodszy wygląd skóry. Formuła kosmetyku została wzbogacona m.in. o wyciąg z krasnorostów, przeciwutleniacze oraz peptydy - takie zestawienie składników zapewnia natychmiastowy efekt intensywnie nawilżonej, odżywionej i gładkiej w dotyku skóry, czego efektem jest wrażenie ujędrnionej sylwetki.

Ujędrniający krem do ciała z kolekcji RE9 Advanced? nie tylko zapewnia skórze elastyczny i jędrny wygląd, ale wspomaga barierę hydrolipidową skóry, chroniąc ją przed wolnymi rodnikami, które są odpowiedzialne za procesy starzenia się naskórka.

Ujędrniający krem do ciała z kolekcji RE9 Advanced? to produkt odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

SKŁADNIKI:

Ujędrniający krem do ciała z kolekcji RE9 Advanced? to produkt wegański, bezglutenowy, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, który zawiera m.in.:

. Stabilizowana witamina C zwiększa i utrzymuje nawilżenie, wspomagając kolagen, co przyczynia się do poprawy wyglądu skóry pod względem drobnych zmarszczek i nadaje jej młodzieńczy blask.

. Ceramid z rokitnika to nasz zastrzeżony kompleks, który wspomaga barierę nawilżającą skóry; składa się z olejku z rokitnika i oliwy z oliwek, które są bogate w kwasy tłuszczowe omega.

. Peptydy wspomagają kolagen poprzez nawilżenie, nadając skórze gładki wygląd; zmniejszają widoczność drobnych i głębszych zmarszczek oraz przyczyniają się do poprawienia jej wyglądu pod względem koloru i jędrności.

. Wyciąg z krasnorostów pomaga poprawić wygląd skóry pod względem gładkości i podkreślonych konturów dzięki właściwościom nawilżającym.

. Skwalan pochodzący z oliwek, zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 i -6; pomaga przywrócić naturalną barierę lipidową skpóry poprzez nawilżanie, co zapewnia ochronę i pielęgnację, a jednocześnie nadaje skórze gładki, miękki i pełen blasku wygląd.

. Kofeina jest przeciwutleniaczem, który wspomaga odżywianie skóry.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieś krem na całe ciało, skupiając się na partiach wymagających szczególnego ujędrnienia - uda, brzuch, biust i przedramiona. Okrężnymi ruchami wykonaj delikatny masaż aż do wchłonięcia preparatu.

Arbonne International

Założona w 1975 roku w Szwajcarii firma Arbonne International, LLC tworzy produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała, wspomagające zdrowy styl życia, dobre samopoczucie i siły witalne. Produkty te powstają z największą starannością, w oparciu o najwyższej jakości składniki pochodzenia roślinnego i według innowacyjnych metod naukowych. Motto firmy Arbonne to: "pure safe beneficialTM". Wszystkie formuły naszych produktów są wegańskie, na co posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają normy Purity and Safety Ingredient Policy, czyli naszych wewnętrznych zasad dotyczących składników. Produkty Arbonne są dostępne na stronie arbonne.pl lub poprzez sieć naszych Niezależnych Konsultantów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Tajwanie i Polsce. Arbonne to prywatna firma z siedzibą w Irvine w Kalifornii. Aby uzyskać więcej informacji również dotyczących składników produktów, zapraszamy na stronę arbonne.pl. Arbonne? jest zarejestrowanym znakiem towarowym Arbonne International, LLC.

Więcej informacji o marce Arbonne: 

http://www.facebook.com/arbonnepolandofficial ,https://www.youtube.com/user/arbonnepolska https://twitter.com/arbonnePL https://www.pinterest.com/arbonnepolska