Nowości do pielęgnacji ciała od Klorane

Konsumenci w obecnych czasach, znacznie częściej przywiązują uwagę do troski o środowisko. Coraz więcej z nich wybiera kosmetyki, których formuły oparte są o naturalne składniki. W odpowiedzi na te potrzeby, marka Klorane, po raz pierwszy na polski rynek, wprowadza linię produktów do pielęgnacji ciała. Bazą całej gamy są naturalne i skuteczne wyciągi z roślin, które dostosowane są do każdego rodzaju skóry, w tym także do bardzo suchej. Dodatkową zaletą nowej linii pielęgnacyjnej są zmysłowe i przyjemne zapachy, które rozkosznie otulają skórę.

Odżywiająca pielęgnacja ciała na bazie organicznego masła CUPUAÇU –
czynnego składnika, pochodzącego z owoców, uprawianych z zastosowaniem
ekoodpowiedzialnych zasad rolnictwa.

MOC ORGANICZNEGO MASŁA CUPUAÇU
Pozyskiwane z ziaren owoców Cupuacu – Theobroma grandiflorum – pochodzących z biologicznych upraw na terenach brazylijskiej Amazonii. Skuteczność działania, dzięki podwójnemu działaniu na skórę, które zawdzięcza zawartości nienasyconych kwasów
tłuszczowych (Omega 6 i 9). Odżywia, wzmacniając osłonę lipidową, dzięki kwasowi oleinowemu (30-50%) oraz kwasowi linolowemu (2-5%). Dodatkowo, obecność
kwasów arachidowego i behenowego, które wchodząc w skład błony hydrolipidowej, pozostawiają na powierzchni skóry warstwę nawilżającą, zapobiegają jej odwadnianiu i wysuszaniu.

Odżywiająca pielęgnacja ciała:


- MLECZKA DO CIAŁA
Dostosowane dla każdego rodzaju skóry, doskonale spełniają funkcję nawilżającą i odżywczą. Cztery formuły złożone w co najmniej 96% z naturalnych składników. Jedwabista i płynna konsystencja, natychmiast wchłania się w skórę, dzięki czemu nie jest ona lepka i tłusta. Udowodniona 24h skuteczność – jedwabista skóra przez cały dzień.
- BIODEGRADOWALNE ŻELE POD PRYSZNIC
Uzupełnione o łagodną bazę myjącą, pozbawioną mydła:
• 1 krem pod prysznic, wzbogacony o substancje natłuszczające skórę,
• 3 nawilżające żele pod prysznic.
- KREMOWE MYDEŁKA
Biodegradowalne formuły, w 97% z naturalnych składników, dzięki obfitej pianie i łagodnej bazie, delikatnie myją skórę

Kolekcja Kwiat Cupuacu - kojący zapach

Linię Cupuacu charakteryzuje największa zawartość organicznego masła CUPUAÇU. Subtelny i uspokajający zapach, w którym nuty frezji uszlachetniają miękkość mleczka bawełnianego, a kwiatowy akord niesie ukojenie i podkreśla kobiecość.

Kolekcja Kwiat Hibiskusa - energetyzujący zapach

Energiczne przebudzenie, dzięki nutom zapachowym HIBISKUSA. Następnie pojawiający się aromat wiciokrzewu i piwonii, który podkreśla buntownicza woń kwiatu winorośli.