Philips LED SceneSwitch - unikalna linia żarówek zaprojektowanych, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę w twoim domu

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, oferuje wyjątkową linię żarówek LED SceneSwitch. Pozwalają one na wybór kilku ustawień oświetlenia, dostosowując temperaturę barwową do różnych czynności. Wszystko to za pomocą jednej żarówki LED - bez potrzeby remontu i instalowania systemu inteligentnego oświetlenia.

Wraz z nadejściem wiosny dni stają się coraz dłuższe, a nam wraca witalność i energia. Światło pobudza do działania i reguluje dobowy rytm człowieka. Dzięki niemu za dnia jesteśmy aktywni, wieczorem, gdy zaczyna być go mniej - wyciszamy się, a po zapadnięciu zmroku nie mamy problemów z zasypianiem. Przez wiele miesięcy mieliśmy bardzo ograniczony dostęp do światła słonecznego. Jego niedobór może negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie, sprawiając, ze czujemy się ociężali, senni i trudno nam się skoncentrować. Nawet teraz, gdy dociera do nas coraz więcej dziennego światła, powinniśmy zadbać o odpowiednie oświetlenie. Szczególnie, jeżeli dużo czasu spędzamy w pomieszczeniach. Dobrze dobrane oświetlenie w domu czy pracy ma kluczowe znaczenie dla tego, jak się czujemy. Może nas pobudzać do działania lub sprawić, że będziemy apatyczni.

Odpowiednie oświetlenie kluczem do dobrego samopoczucia

Światło w znaczący sposób wpływa nie tylko nasz wzrok, ale też na cały organizm. Przez oczy docierają do naszego mózgu sygnały i bodźce ze świata zewnętrznego, od których zależy to, jak się czujemy. Pozwól swoim oczom na odpoczynek, zamykając je od czasu do czasu na przynajmniej 30 sekund. Warto również wzbogacić codzienną dietę. Włączając do posiłków liściaste warzywa, tłuste ryby i cytrusy dodatkowo zadbasz o swój wzrok. Spędzaj czas na świeżym powietrzu, uprawiając sport lub po prostu spacerując. Ogranicz też czas spędzany przed ekranami.

"Warto postawić na wysokiej jakości oświetlenie LED, które będzie odpowiednie dla Twoich oczu. Na rynku dostępnych jest wiele żarówek LED, ale nie wszystkie są dla nas jednakowo dobre. Przy zakupie oświetlenia kieruj się wyborami, które będą najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny. Doskonałą inwestycją są żarówki Philips LED SceneSwitch, które emitują niemigoczące światło, sprzyjają komfortowej nauce, przeciwdziałają zmęczeniu oczu i bólom głowy. Dzięki nim możesz dostosować barwę i natężenie światła do indywidualnych potrzeb każdego z domowników." - mówi dr Paweł Morawski, z Uniwersytetu Philips Lighting.

Jedna żarówka LED, wiele możliwości

Seria Philips SceneSwitch została zaprojektowana z myślą o różnych sytuacjach, w których potrzebne jest nam odpowiednie oświetlenie. Oferuje możliwość zmiany intensywności światła bez użycia ściemniacza. Wybieraj rodzaj oświetlenia jedynie za pomocą przełącznika. Efektywnie przekształć nastrój pomieszczeń w Twoim domu, dostosowując je do odpoczynku, hobby, rekreacji lub pracy. Żarówka LED SceneSwitch posiada funkcję zapamiętywania i obejmuje trzy różne ustawienia:

.         Światło jasne - idealne, gdy musisz dostrzec każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, np. podczas robienia makijażu. Jasne ustawienie Philips SceneSwitch, 2700K/800Lm, dostarcza silne i intensywne światło, które pomoże ci skupić się na najdrobniejszych detalach.

.         Światło naturalne - ustawienie emituje światło idealne, np. do czytania książek. Jest to mniej intensywne (2500K/320Lm), naturalne światło, tworzące przytulną atmosferę, przy której, aż chce się usiąść z dobrą książką. Ustawienie światła naturalnego daje podobny efekt do żarówki 40W i znajduje się między dwoma pozostałymi ustawieniami.

.         Światło ciepłe - przytulne oświetlenie o ciepłej barwie i natężeniu 2200K/80Lm, doskonale pomaga się zrelaksować i cieszyć chwilami spędzonymi w domowym zaciszu.

Domy i mieszkania to dzisiaj wielofunkcyjne przestrzenie, które służą nam do pracy, rozrywki, czy relaksu. Wybierając Philips LED SceneSwitch za pomocą jednej, energooszczędnej żarówki odpowiesz na wszystkie potrzeby dostosowania światła do wykonywanych przez Ciebie czynności.

Poznaj Philips LED SceneSwitchPoznaj Philips LED SceneSwitch materiały prasowe materiały prasowe