Nowość! Linia Podologic Sport

Ideepharm wprowadza do sprzedaży nową linię produktów do pielęgnacji stóp dla osób aktywnych - PODOLOGIC SPORT. Jest to pierwsza marka Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm zakwalifikowana do kategorii WYROBÓW MEDYCZNYCH.

Linia PODOLOGIC SPORT obejmuje 6 produktów, które doskonale radzą sobie z największymi wyzwaniami w pielęgnacji stóp: nadmierną potliwością, zgrubieniami
i przerostami skórnymi. Łagodzi urazy i zapewnia skuteczną profilaktykę przeciwgrzybiczą. Produkty dostępne są WYŁĄCZNIE w drogeriach Rossmann.
Potwierdzeniem wysokiej jakości i skuteczności produktów PODOLOGIC SPORT jest status PARTNERA akcji BiegamBoLubię oraz rekomendacja jaką uzyskały
od jej trenerów. BBL to najpopularniejszy w Polsce program aktywizujący biegaczy i amatorów biegowych.


Akcja wzięła swój początek od audycji nadawanej na antenie Programu III Polskiego Radia od 2010 roku. Wierni słuchacze ‘Trójki’ zapewne doskonale ją znają.
Dlatego część działań promocyjnych linii PODOLOGIC SPORT skupiona została na radiowej 'Trójce'. Od 12 kwietnia słuchając czwartkowych audycji BBL, o godz. 17:20, usłyszą Państwo spot sponsorski PODOLOGIC SPORT. Marka jest także fundatorem nagród dla słuchaczy audycji.


13 maja marka rozpoczyna wsparcie produktowe najważniejszych imprez biegowych
organizowanych w ramach akcji BiegamBoLubię, które potrwa aż do końca października tego roku. Szacunkowe ceny detaliczne produktów z linii Podologic Sport mieszczą przedziale 18 - 22 zł.

Linia Podologic SportLinia Podologic Sport materiały prasowe