NOWOŚĆ! FORTICEA. WZMACNIAJĄCY RYTUAŁ DLA MĘŻCZYZN

EKSPLOZJA ENERGII, ŹRÓDŁO SIŁY I WITALNOŚCI. WZMACNIAJĄCY RYTUAŁ, KTÓRY DODAJE WŁOSOM ENERGII I WITALNOŚCI

CZEGO PRAGNĄ MĘŻCZYŹNI DLA SWOICH WŁOSÓW? ENERGII, WIGORU, SIŁY.

Coraz większy odsetek mężczyzn przywiązuje wagę do swojego wyglądu, w tym również do codziennej pielęgnacji włosów. Do tej grupy zaliczają się przede wszystkim panowie w wieku 25-45 lat, którzy prowadzą wielkomiejski styl życia - aktywny, skoncentrowany na życiu zawodowym, ale również bogaty, jeśli chodzi o życie prywatne. Każdego dnia muszą zmagać się ze stresem w pracy, a z drugiej strony wiodą intensywne życie towarzyskie, rodzinne. Taki tryb życia wiąże się często z deficytem snu oraz nieregularną dietą ubogą w składniki odżywcze. Mężczyźni z tego pokolenia są świadomi swojego wyglądu i poszukują rozwiązań, aby w jak najlepszy sposób zadbać o swoją twarz, ciało, a także włosy. Panowie poszukują przede wszystkim skutecznej pielęgnacji, która zregeneruje i doda energii ich włosom.

Zależy im, aby ich włosy były wzmocnione, silne i zdrowe - tak, aby ustrzec się przed niepożądanym wypadaniem. Kuracje wzmacniające włosy stały się ważnym elementem ich codziennej pielęgnacji.

Szukasz produktów do pielęgnacji włosów, które wzmocnią włosy i dodadzą im energii?

Mężczyźni  nie pozostają obojętni na problem wypadania włosów - zwłaszcza, jeśli są obciążeni genetycznie - chcą wiedzieć jak skutecznie temu zapobiegać, a do swojej pielęgnacji włączają produkty, które działają profilaktycznie. Pragną zniwelować problem i zadbać o zdrową kondycję włosów oraz skóry głowy, nawet jeśli są jeszcze bardzo młodzi. To samo dotyczy dojrzalszych wiekiem panów, którzy borykają się z problemem wypadania włosów. Szukają produktów, które będą stanowić uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów i będą działać wzmacniająco oraz stymulująco.

"Piękne włosy rosną na zdrowej skórze głowy, jak rośliny na zdrowej, żyznej glebie."

René Furterer, Paryż, 1957 r.

FORTICEA. ŹRÓDŁO SIŁY I WITALNOŚCI.

Marka René Furterer wykorzystując swoje doświadczenie i ekspertyzę w naturalnej pielęgnacji włosów oraz szeroką wiedzę o botanice, stworzyła nowy, zindywidualizowany rytuał pielęgnacyjny. Jego formuła opiera się wyłącznie na starannie wyselekcjonowanych składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego, które mają za zadanie wzmocnić włosy i dodać im energii.

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD SKÓRY GŁOWY.

Włosy czerpią swoją siłę i witalność z głębszych warstw skóry głowy - silnie ukrwionych tkanek, które dostarczają im substancji odżywczych. Kuracja FORTICEA dostarcza cebulkom włosów składników odżywczych oraz substancji stanowiących źródło energii. Dzięki temu włosy wyglądają na zdrowe, wzmocnione i pełne energii.

SKŁADNIKI AKTYWNE BĘDĄCE NATURALNYMI ŹRÓDŁAMI ENERGII.

Marka René Furterer tworząc linię FORTICEA wykorzystała unikatowe właściwości guarany - składnika aktywnego, który jest naturalnym źródłem energii oraz olejków eterycznych z pomarańczy, lawendy i rozmarynu. To unikatowe połączenie składników aktywnych dodaje włosom siły i energii, każdego dnia.

GUARANA. NATURALNE ŹRÓDŁO ENERGII DLA TWOICH WŁOSÓW

Guarana to symbol siły, energii i mocy, od setek lat ceniona za swoje niezwykłe właściwości energetyczne i pobudzające. Zamieszkujący dziewiczą puszczę Amazońską w Brazylii, Indianie z plemienia Guarani, byli prekursorami w hodowli tego drogocennego nasiona. Pnącze guarany osiąga wielkość nawet do 12 metrów oraz żyje około 40 lat. Z nasion guarany Indianie przyrządzali pobudzający napar, który niwelował głód oraz zmęczenie - dzięki niemu mogli wyruszyć na całodzienne polowanie, nie odczuwając przy tym głodu oraz spadku energii.

DAWKA ENERGII

Ziarna guarany zawierają nawet czterokrotnie większe stężenie kofeiny niż kawa. Ponadto, w ich składzie znajdziemy cenne mikroelementy oraz minerały. W połączeniu z nimi, kofeina działa jako naturalny środek energetyzujący oraz wzmacniający, który stymuluje wzrost włosa oraz pobudza rozwój cebulek.

NIEZWYKŁE POŁĄCZENIE TRZECH OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Formuła rytuału pielęgnacyjnego FORTICEA została wzbogacona o trzy olejki eteryczne - pomarańczy i rozmarynu, znanych ze swoich właściwości stymulujących oraz olejku lawendy, który ma działanie tonizujące i oczyszczające. W połączeniu z guaraną tworzą unikalną kompozycje naturalnych składników aktywnych, które dodają włosom energii oraz wzmacniają je.