NOWOŚĆ! Sun Balance SPF 50 nawilżający krem do twarzy

Filtr przeciwsłoneczny używany codziennie jest w stanie opóźnić procesy starzenia skóry i uchronić ją przed chorobami. W pielęgnacji twarzy warto sięgać po ten najwyższy by utrzymać ochronę przeciwsłoneczną jak najdłużej. Właśnie dlatego powstał nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 50 Sun Balance. Łączy on w sobie fotostabline filtry UVA i UVB, biomimetryczne lipidy oraz pielęgnację poprzez zastosowanie w składzie wody termalnej, aktywatora witaminy D oraz oleju buriti.

Mimo systematycznej edukacji w zakresie ochrony skóry wiele osób uważa, że filtr przeciwsłoneczny to kosmetyk, którego używamy jedynie gdy idziemy się opalać. To błąd. Naszą skórę powinniśmy chronić codziennie – w drodze do pracy, podczas spacerów, na zakupach, a nawet w pochmurne dni ponieważ nawet jeśli nie widać słońca promieniowanie UVB dalej oddziałuje na naszą skórę. To samo dotyczy osób o ciemniejszej karnacji oraz tych, które już złapały nieco opalenizny i myślą, że większa
ilość melaniny w skórze chroni je przed działaniem słońca – należy pamiętać, że jest to ochrona niedostateczna. Natomiast jeśli mamy jasną karnację lub tendencję do powstawiania przebarwień filtr jest koniecznością. Warto pamiętać, że jeśli zaniedbamy ochronne przeciwsłoneczną nasza skóra zacznie tracić elastyczność, stanie się odwodniona, a zmarszczki na niej będą szybko się pojawiać i pogłębiać.


Nawilżający krem ochronny SPF 50 Sun Balance ma na celu optymalizację ochrony skóry osób o jasnej karnacji. Właśnie dlatego zawiera fotostabline filtry UVA i UVB, które chronią przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym przeciwdziałając procesom fotostarzenia się skóry oraz biomimetryczne lipidy wzmacniające naturalną barierę ochronną naskórka.


Pielęgnacyjna funkcja kremu została stworzona w oparciu o:
• bogatą w składniki mineralne wodę termalną – W Sun Balance zastosowano wodę wulkaniczną z prowincji Montpensier we Francji. Zawarte w niej minerały, takie jak magnez, cynk, krzem i wapń świetnie wpływają na kondycję skóry. Posiada ona właściwości tonizujące i łagodzące podrażnienia.Sprawia, że skóra staje się promienna i wypoczęta.
• aktywator witaminy D - który stymuluje skórę do jej wytwarzania zarówno przy zastosowaniu kosmetyków ochronnych z filtrami UVA i UVB oraz bez potrzeby ekspozycji na słońce.
• dobroczynny olej buriti – który chroni skórę przed podrażnieniami spowodowanymi działaniem promieniowania UV oraz reguluje wydzielanie sebum. Ze względu na antyoksydacyjne właściwości opóźnia także efekty starzenia skóry. Szczególnie  polecany jest do cery dojrzałej, narażonej na działanie czynników stresujących.

Krem do twarzy SPF 50Krem do twarzy SPF 50 materiały prasowe