NOWOŚĆ od Tutti Frutti - linia Banan&Agrest

Wyjątkowa słodycz banana połączona z delikatnie cierpkim aromatem agrestu - oto ideale połączenie przeciwieństw zamknięte w nowościach Tutti Frutti. Ten duet rodem z bananowych republik i. naszego przydomowego ogródka zawiera w sobie moc minerałów, witamin - A, E i F - a do tego naturalne olejki owocowe pełne składników odżywczych. Zacznij od olejku pod prysznic, by następnie sięgnąć po odżywczy cukrowy peeling, a na koniec wmasuj w skórę odżywcze masło do ciała.

W skład nowej linia zapachowej Tutti Frutti wchodzą trzy produkty:

OLEJEK DO KĄPIELI I POD PRYSZNIC BANAN&AGREST Propozycja idealna dla tych, którzy lubią kąpiel w pianie. W wersji Banan&Agrest dostarczy ona ciału moc minerałów i witamin oraz naturalne olejki owocowe pełne składników odżywczych.

ODŻYWCZY CUKROWY PEELING DO CIAŁA BANAN&AGREST To połączenie naturalnych drobinek peelingujących oraz olejków owocowych dla wyjątkowej gładkości naszej skóry.

ODŻYWCZE MASŁO DO CIAŁA BANAN&AGREST Masło Banan&Agrest to mocno skondensowana dawka naturalnych olejków owocowych oraz witamin A, E, F i minerałów, które odżywiają ciało pozostawiając na nim zapach egzotycznej podróży.

Linia banan-agrest od Tutti FruttiLinia banan-agrest od Tutti Frutti materiały prasowe materiały prasowe