Regeneruje skórę, przyspiesza gojenie ran... Poznaj moc olejku z nagietka

Masz wrażliwą skórę, która potrzebuje ukojenia? Mamy produkt idealny dla ciebie!

CALENDULA OIL

  • regeneruje skórę, przyspiesza gojenie się ranłagodzi wszelkie podrażnienia, również po depilacji i przedawkowaniu słońca
  • zmniejsza stany zapalne skóry, również te związane z trądzikiem
  • nawilża, wygładza i zmiękcza
  • działa bakteriobójczo

CV Primary Essence CALENDULA OIL to czysty wysokowartościowy olej z nagietka, od lat znany z silnych właściwości regeneracyjnych, kojących i nawilżających. Polecany jest wszystkim, a przede wszystkim osobom ze skórą wrażliwą. Bez zastrzeżeń można go stosować także do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt.

Olej z nagietka marki CV Primary Essence przyspiesza regenerację skóry. Dzięki zawartości karotenoidów i trójterpenów sprzyja gojeniu się ran. Koi podrażnienia, również te wynikające z przedawkowania słońca czy depilacji: woskowej, cukrowej, laserowej. Utrwala również opaleniznę. Systematycznie stosowany likwiduje szorstkość skóry, zmiękcza ją i intensywnie nawilża. Chroni przed stresem oksydacyjnym. Przeciwdziała rozstępom.

Olej z nagietka działa grzybobójczo i bakteriobójczo, dlatego stosuje się go przy leczeniu trądziku. Hamuje rozwój paciorkowców i gronkowców. Jego lecznicze właściwości wykorzystywane są nie tylko w kosmetyce, ale i medycynie, przy infekcji gardła, krtani, jamy ustnej, zapaleniu spojówek. Jest niezastąpiony przy odleżynach i odmrożeniach, a także zmianach żylakowych.

Olejek eteryczny z nagietka zawarty w oleju CV Primary Essence odpręża, obniża ciśnienie tętnicze krwi. Po stresującym dniu warto więc dodać go do kąpieli.

Cena 185 zł/150 ml.