PALETKA do konturowania twarzy Miracle Contouring Palette

Kontur, lifting i rozświetlenie twarzy dzięki technice "3, 2, 1" i nowej palecie Max Factor Miracle Contouring Palette

Przedstawiamy pierwszą w historii Max Factor łatwą w użyciu paletę do konturowania twarzy Miracle Contouring Palette, którą wykonasz idealny makijaż twarzy w zaledwie kilka minut. Dzięki uniwersalnym odcieniom zaprojektowanym przez najlepszych makijażystów Max Factor, masz gwarancję, że kolory dopasują się do każdego odcienia skóry. To proste jak 3, 2, 1.

Trzy proste kroki

Konturowanie może brzmieć zniechęcająco, kojarzyć się z czymś czasochłonnym i zarezerwowanym wyłącznie dla gwiazd znanych z telewizji. Max Factor doskonale rozumie, że nie chcesz mocnego, przerysowanego makijażu, za to z chęcią podkreślisz swoje atuty, nie zmieniając przy tym diametralnie swojego naturalnego wyglądu. Z nową paletą Miracle Contouring Palette i opracowaną przez Max Factor techniką aplikacji „3, 2, 1” łatwiej niż kiedykolwiek zastosujesz prostą metodę konturowania. Wykonanie makijażu nową paleta jest tak łatwe i szybkie, że bez problemu zmieści się w nawet najbardziej napiętym grafiku zajęć. Tworzenie subtelnej głębi i podkreślanie kształtów za pomocą sprytnych i prostych tricków nada Twojej twarzy pożądanej ostrości i pozwoli wydobyć naturalne rysy.

Paleta Miracle Contouring Palette pozwoli ci na wykonturowanie, zliftingowanie i rozświetlenie twarzy w trzech prostych krokach, które nie zajmą ci więcej niż kilka minut.

Najlepsza wersja Ciebie, zaprojektowana przez profesjonalnych makijażystów Max Factor
Miracle Contouring Palette zawiera osiem odcieni specjalnie wyselekcjonowanych i wybranych przez wykwalifikowanych makijażystów marki Max Factor, aby podkreślić i nadać niepowtarzalnego kolorytu skórze. Możesz być pewna, że odcienie są tak idealnie zbalansowane, by dopasować się do ciebie i twoich potrzeb.

Ultra łatwe blendowanie

Miracle Contouring Palette posiada kremową, lekką i długo utrzymującą się formułę, która sprawia, że blendowanie będzie proste, nawet jeśli z konturowaniem nigdy wcześniej nie miałaś jeszcze do czynienia.